Yardım Mİ8 yeşil ışık patlamaları ve sararma

ophthalmicus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Lütfü
Cihazım
Mi8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.6 Karalı
Telefon Modeli
MI8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar telefonu alalı 11 ay oldu. Şuana kadar hiçbir sıkıntısı yoktu. Ancak dün akşam birdenbire özellikle ekran kapalıyken alt tarafın tamamında yeşil ışık patlamaları olmaya başladı ama nadirendi. Telefonu kapatıp açacaktım kapadım ancak kapalı halde bile devam etti ardından açtım sıkıntı yok gibiydi. Yine de forumdan araştırayım dedim oled saver adlı programı önermişler indirdim kurdum pixel düzeltme kısmını da açayım dedim ve birden ekran sarardı. Bildiğiniz her şey daha sarı kamerayı açıyorum sarı, instagrama giriyorum sarı anca çok ağır bir sarı değil genelde kamera ve fotoraflarda belli oluyor ve hafif soluk renkler telefonda ancak birdenbire oldu. Ardından telefona kendi ayarları kısmından reset attım yine düzelmedi.1 gün kapalı tuttum açtım yine bozuktu yeniden başlat dedim yeniden başladığında düzeldi 8 saat boyunca normaldi ancak şimdi tekrar birden bire sarardı. Herhangi bir çözüm önerisi ya da daha önce yaşamış olan var mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ekran değişimi olması lazım.

Garanti varsa tez elden gönderin...

Oyla:

ophthalmicus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Lütfü
Cihazım
Mi8
Konular
2
Ekran değişimi olması lazım.

Garanti varsa tez elden gönderin...

anladım peki sizce 11 ay boyunca sıkıntı çıkarmayıp şimdi böyle birden yapmasının sebebi nedir? Bir de garanti herhangi bir ücret talep etmez değil mi ekran değişimine ?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
anladım peki sizce 11 ay boyunca sıkıntı çıkarmayıp şimdi böyle birden yapmasının sebebi nedir? Bir de garanti herhangi bir ücret talep etmez değil mi ekran değişimine ?

Sıkıntının ne zaman geleceği belli olmaz hocam,dua edin servis ücretsiz değişim yapsın...

Oyla:
Üst Alt