Yardım mi8 'This miui version cant be installed on this device'

manlyak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi8
Konular
1
Bugün 11.1 global versiyona geçmeye çalışıyordum ancak Mi Flash Tool ile geçiş yaparken 'clean and lock' yazısını değiştirmeyi unutmuşum. Şimdi bootloader ve recovery ekranı geliyor hiçbir şekilde android açılmıyor, biraz denedikten sonra Recovery açarak en alta kırmızı yazıyla 'This MIUI version cant be installed on this device' yazıyor, lütfen yardım edin. Bootloader kilitli kaldı ne yapabilirim? Migrostan aldım üzerinde rus romu vardı.

MI hesabım ile telefona giriş yapmıştım. Ancak bl unlock isteği yollamamıştım. Bir şekilde hesaba tanımlayabilir miyiz? Unlock programı ile telefonu tekrar canlandırabilmek için?
Mi hesap id: 262363792

Son düzenleme:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Tam emin değilim ancak sanırım BL kilidini kapattınız

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Biliyorum :( Peki kurtarmanın hiçbir yolu yok mu? Sonuçta hala recovery ve fastboot erişilebilir?

Linkini vermiş olduğum konuyu inceleyin hocam. Çözüldü yazılmış başlığa...

Oyla:

manlyak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi8
Konular
1
Evet bootloader kilitli kaldı, bootloader olmadan rom kurmam mümkün değil mi?
Üstteki konuyu inceledim ancak bir işime yaramıyor, yine de teşekkür ederim ilginize.

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Evet bootloader kilitli kaldı, bootloader olmadan rom kurmam mümkün değil mi?
Üstteki konuyu inceledim ancak bir işime yaramıyor, yine de teşekkür ederim ilginize.
işiniz biraz sıkıntılı ve zor umarım doğru kişilerden doğru bilgileri alırsınız

Oyla:

manlyak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi8
Konular
1
MI hesabım ile telefona giriş yapmıştım. Ancak bl unlock isteği yollamamıştım. Bir şekilde hesaba tanımlayabilir miyiz? Unlock programı ile telefonu tekrar canlandırabilmek için?

Oyla:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Bugün 11.1 global versiyona geçmeye çalışıyordum ancak Mi Flash Tool ile geçiş yaparken 'clean and lock' yazısını değiştirmeyi unutmuşum. Şimdi bootloader ve recovery ekranı geliyor hiçbir şekilde android açılmıyor, biraz denedikten sonra Recovery açarak en alta kırmızı yazıyla 'This MIUI version cant be installed on this device' yazıyor, lütfen yardım edin. Bootloader kilitli kaldı ne yapabilirim? Migrostan aldım üzerinde rus romu vardı.

Sizin telefonunuz bl kilidi açık geldi ise sizin mi hesabınız işe yaramaz.Bl kilidini kapattığınız ve telefonunuz global versiyon olmadığı için cihazınız brick olmuş önerilen konudaki ilgili kişi dışında henüz çözen yok.Servisler yüksek rakamlar istiyorlar.

Oyla:

kacaklaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
mi 8
Konular
0
Merhaba,

Aynı işlemi bende yapmıştım. Hiç bir şekilde Rom yükleyemezsiniz. Yukarda arkadaşın bahsettiği konuda çözen bir arkadaş mevcut. Yeri zeytinburnunda ve yarım saat içinde sorunu çözüyor. Bir görüş istersen. Forumdaki adı istanbulbalisi

Oyla:
Üst Alt