Soru [Mi8] Telefon kapandı, açılmıyor. # ŞARJ PROBLEMİ #

setko815

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
Mi8
Konular
1
Merhabalar, 10 gün önce Hepsiburada üzerinden Mi 8 satın aldım. Bugüne kadar sorun olmadı ama telefonun şarjı bitip kendi kapandı. Şimdi ise ne şarj alıyor ne de açılıyor. İade talebinde bulundum fakat böyle bir olay başına gelen var mı acaba?

setko815

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
Mi8
Konular
1
Arkadaşlar sorun doğru veya yanlış kullanım değil ki, aynı cihazdan arkadaşımda var bu problem onda yok. Ben de şansa fark ettim. Her cihazda olmuyorsa bu bir üretim hatası olabilir diye deneyin bakın dedim sadece. Siz o şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Oyla:

merkep

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
mi8
Konular
15
lityum pilleri tam boşalmamk kaydıyla her şarj düzeyinde takabilirsiniz şarja. ancak note8 lerde de öyle bir problem vardı. samsungun kendisi sakın pili tam bitirmeyin diyordu.

Oyla:

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Son gelen güncelleme ile yani beta 8.8.30 ile sorun düzeldi bende arkadaşlar yeniden başlat deyince açılmıyor ve çok uzun süre power tuşuna basmak gerekiyordu bilginiz olsun hatta gece kapatınca sabah açamadım birkez çok uğraştım konu bile açtım bununla ilgili ben şuan sorun yaşamıyorum

Oyla:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Öncelikle pil türü lipo ve bu pil yapısı gereği kullanilmayacaksa bile dolu şekilde rafta saklanması gereken bir pil çeşididir arkadaşların da dediği gibi %10 altına düşürmeden kullanmak gerekli kapandığında güç tuşu + ses açma ile deneyin.

Uzun yıllar boyunca RC araçlarda ve helikopterlerde lipo kullandım yapısını bu yüzden iyi biliyorum diğer pillere oranla çok daha performanslıdır.

Oyla:

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Benim cihazımda böyle oldu ihtalatçı garantiliydi.
Merhabalar, 10 gün önce Hepsiburada üzerinden Mi 8 satın aldım. Bugüne kadar sorun olmadı ama telefonun şarjı bitip kendi kapandı. Şimdi ise ne şarj alıyor ne de açılıyor. İade talebinde bulundum fakat böyle bir olay başına gelen var mı acaba?

Evet benim oldu adını yazmayım r ile başlayan firmanın garantisi yapamadılar. Ankara'da servis var gönderdim ortalama 5 günde yaptılar ama telefondan gerçekten soğuduğum için sattım. Redmi 5 Plus kullanıyorum.

Oyla:

Nur61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Feyzanur
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Bugün öğlen telefon sarj yuzde 19 dayken kapandi sarja taktigimda hic bir belirti yok ne ekranda ne de bildiri isiginda. ses acma tuşuyla güç tusuna bastigimda da herhangi bir degisim yok siz nasil bir cozume ulaştınız acaba

Oyla:

necdet07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
necdet kaçar
Cihazım
mi9se
Konular
1
Arkadaşlar sorun tam olarak şu; şarjı oyundayken bitiriyorum (yani oyun oynarken telefon kapanıyor). Daha sonrasında şarja takınca telefon hiçbir tepki vermiyor. Şarj ışığı da yanmıyor. Sonrasında ise şarj %100 olunca telefon açılabilir duruma gelip açılıyor.

Siz de bu şekilde denersiniz belki sorun sizde de olabilir. Ben iade için servise gönderdim yanıt bekliyorum.
merhaba aynı yerden aynı şekilde aldığım mi8 bendede aynı sorunu verdi.3 defa servise gitti,sorun çözülmedi.siz iade edebildinizmi?hangi yolu izlediniz?

Oyla:
Üst Alt