Yardım Mi8 sim etkinlestirilemedi

Salla01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagri
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
8
Arkadaslar telefona hatti takıyorum sim i okuyor sebeke cekiyor ama bi uygulama indirdim veya baska bise yaptim telefonda gezinirken tak sebeke gidiyor sim etkinlestirilemedi uyarisi geliyor bazende gelmiyor forumda ki herseyi yapmaya calistim genede basarili olamadim yardimci olurmusunuz baska yontem bilen varsa miui 12 yaptim gene duzelmedi suan 11.0.4 android 9 da hala ayni hard format hepsini attim.

Salla01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagri
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
8
İmei işlemi uygulanmış bir cihaz mı?
Hayir tr cihazı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaslar telefona hatti takıyorum sim i okuyor sebeke cekiyor ama bi uygulama indirdim veya baska bise yaptim telefonda gezinirken tak sebeke gidiyor sim etkinlestirilemedi uyarisi geliyor bazende gelmiyor forumda ki herseyi yapmaya calistim genede basarili olamadim yardimci olurmusunuz baska yontem bilen varsa miui 12 yaptim gene duzelmedi suan 11.0.4 android 9 da hala ayni hard format hepsini attim.
Solemeyi unuttum sebeke gidince wifiyede baglanilmiyor sim karti cikartiyorum yarim saat telefon ole durduktan sonra normale donuyor wifi calisiyor sebeke geliyor ama tekrardan aynisi oluyor bi sure sonra

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Servise vermek harici yapabileceğiniz bir işlem yok maalesef...

Üst Alt