Yardım mi8 şebeke sorunu

Ahmetü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8Mi80
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miu 10
Telefon Modeli
mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Arkadaşlar,
Haftasonu Migrostan Mi8 aldım. Ancak şebekede sıkıntı yaşıyorum. Şebeke dışarıda çekiyor ancak kapalı ortamlarda çekmiyor. Normalde iphone 5 kullanıyordum ve evde şebeke sıkıntısı hiç yaşamadım. Bu sebeple aldığım telefonu kullanamıyorum. Sorun neyden kaynaklanır? Yapmam gereken bir ayar mı var? Hattım turkcell ve 3g. Gerçi arkadaşımın 4g hattını taktım o da çekmiyor. O kadar para verip aldığım telefon evde yatıyor. Yine eski telefonumu kullanmak zorunda kalıyorum. Yardımınızı rica ederim.
Not: İlk defa android kullanacağım için ayarlanması gereken bir durum var ise açıklamalı yardımcı olursanız sevinirim.
Tşkler.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
migrostan alınan teli en güzeli gidip iade edin,iade almak zorundalar,fiyat takip edip türkiye garantili mi8 alın.

Oyla:

Ahmetü

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8Mi80
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade almıyorlar maalesef. Konuştuğumda servise gönderiyoruz diyorlar. Sorun sizce telefondamıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşınızın hattı başka bir hat mı yoksa sizinkiyle aynı mi ?

Aynı hat turkcell o da

Oyla:

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
yakın zamandaysa ısrarcı olup iade etmek,yapamıyorsanızda servise mecbur göndereceksiniz,ben migrosa kullandığım beğenmediğim iyi ısıyı tutmuyor diye termosu iade etmiştim,yumuşak yüzlü olmayın mümkünse birkaç kişi gidin danışmaya migrosu iadeye zorlayın.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
İade almıyorlar maalesef. Konuştuğumda servise gönderiyoruz diyorlar. Sorun sizce telefondamıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı hat turkcell o da
Çok kalın bir kılıf kullanıyorsanız o yapabilir. Cihazı fabrika ayarlarına döndürüp deneyin, yine çözülmezse iade veya değişim talep edebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt