Rom mi8 se pixel experience

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
Romun kurulumu basit twrp de açıp wipe ve formattan sonra romu atıp kurulumu başlatıyoruz.
Kurulum bittikten sonra ben magisk ile rootlayıp gcam fix i kurdum daha sonrada dan gcam i kurdum.gcam herzamanki gibi başarılı işler çıkarıyor. Rom şimdilik akıcı ve güzel sade. çentik açma kapama ayarlarda var ve düzgün çalışıyor. Viper mod da yükledim herhangi bir hata kapanma yapmadı bootleggersrom a göre daha başarılı buldum. bootleggersromda daha fazla özelleştirme var ama sound modlarda sıkıntı çıkarmıştı ve çentik sorunu vardı.denemek isteyenler için denediğim iki romunda adresleri aşağıda ..

Son düzenleme:

rudeboytr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
1
bana çok sadece geldi, tam ekran hareketlerini de bulamadım gerçi play den yükledim ama havoc daha başarılıydı sanki

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
AOSP romlarda tek korktuğum nokta amoled yanığı için bir koruma olup olmadığını bilmemem. Miui bunu güzel başarıyor.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Romun kurulumu basit twrp de açıp wipe ve formattan sonra romu atıp kurulumu başlatıyoruz.
Kurulum bittikten sonra ben magisk ile rootlayıp gcam fix i kurdum daha sonrada dan gcam i kurdum.gcam herzamanki gibi başarılı işler çıkarıyor. Rom şimdilik akıcı ve güzel sade. çentik açma kapama ayarlarda var ve düzgün çalışıyor. Viper mod da yükledim herhangi bir hata kapanma yapmadı bootleggersrom a göre daha başarılı buldum. bootleggersromda daha fazla özelleştirme var ama sound modlarda sıkıntı çıkarmıştı ve çentik sorunu vardı.denemek isteyenler için denediğim iki romunda adresleri aşağıda ..

hocam üsttekini mi kuracağız anlamadım

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
hocam üsttekini mi kuracağız anlamadım
Hocam iki ayrı rom bunlar..pixel experince sade basit ve özelleştirmesi olmayan rom diğer bootloggers ise yine pixel ve asop karşılımı içinde bazı özelleştirmeler olan rom. ikisinede denedim genel olarak başarılı pil süresi vb konularda.ilk versiyon olmalarına rağmen ben başarılı buldum.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam iki ayrı rom bunlar..pixel experince sade basit ve özelleştirmesi olmayan rom diğer bootloggers ise yine pixel ve asop karşılımı içinde bazı özelleştirmeler olan rom. ikisinede denedim genel olarak başarılı pil süresi vb konularda.ilk versiyon olmalarına rağmen ben başarılı buldum.
Hangisini tavsiye ettiniz

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
Hocam bana özelden anlatır mısınız kurmak istiyorum ancak yanlış bir şey de yapmak istemiyorum
EU rom gibi aynı metotla kuruluyor twrp de açıp format data 4 wipe yapıp recovery restart yapıyoruz usb bağlayıp pc den indirdiğimiz romu atıyoruz install dan kurulumu başlatıyoruz.

Üst Alt