Rom Mi8 SE MIUI 12.5 Rom Çıktı - MiuiCC v21.3.3

Alphabet™

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Cihazım
Mi 5
Meslek
Sağ. Bak. Tek.
Konular
5
WiFi paylaşımını açınca telefon çöküyor

kemo.nekok56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
cool 1 dual
Konular
0
Mi 8 için neden yok çok üzücü ne Zaman artık diyorum olcak bizde görecekmiyiz okdar güzel hala donma kasma yok snaprdgon 845 6 gb ram ben hala anlamıyorum neden çıkmadı

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Mi 8 için neden yok çok üzücü ne Zaman artık diyorum olcak bizde görecekmiyiz okdar güzel hala donma kasma yok snaprdgon 845 6 gb ram ben hala anlamıyorum neden çıkmadı
Desteği kesmese yenilerini nasıl satacak ? Bugün senin cihazın halen tüm 2021 de çıkarılan tüm alt ve orta segment cihazların üstünde performansı var. 5G yi nasıl satcak Liteyi nasıl satacak redmi serilerini nasıl satacak :)
Bu yıl çıkan 10 cihaz varsa 8 inden üstün halen senin telefon adam napsın ;)

kemo.nekok56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
cool 1 dual
Konular
0
Desteği kesmese yenilerini nasıl satacak ? Bugün senin cihazın halen tüm 2021 de çıkarılan tüm alt ve orta segment cihazların üstünde performansı var. 5G yi nasıl satcak Liteyi nasıl satacak redmi serilerini nasıl satacak :)
Bu yıl çıkan 10 cihaz varsa 8 inden üstün halen senin telefon adam napsın ;)
O başka koni mesela redmi note 8 pro ya veriyor bendeki işlemci onu 10a katlar hala fişek gibi iphoneye değişmem telimi ama bu yazilimi vermese kaybeder neden şahsen ben artık yeni model xiaomi almam iphone alırım hala iphone 6 ya yazılım gönderiyor adamlar müşterisini düşünen kazanir bence ☺️

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
O başka koni mesela redmi note 8 pro ya veriyor bendeki işlemci onu 10a katlar hala fişek gibi iphoneye değişmem telimi ama bu yazilimi vermese kaybeder neden şahsen ben artık yeni model xiaomi almam iphone alırım hala iphone 6 ya yazılım gönderiyor adamlar müşterisini düşünen kazanir bence ☺️
Hocam haklısınız ama iphone 6 dan destek çekeli çok oluyor apple. Maksimum 5 sene destekliyor onlar da fakat mi8 hala hayranı olduğum bir cihaz gerek tasarım gerek performansla daha 2-3 senelik cihaz.

Üst Alt