Soru Mi8 SE Ekran

tubiornattubi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Merhabalar,
Aylar öncesinde ekranım kırılmıştı ve bu forumda bazı arkadaşlar ekran tamiri yaptığını veya elindeki cihazların ekranlarını satabileceklerini söylemişlerdi. Şu an maddi durumumu düzelttim. Elinde bozuk ama ekranı sağlam telefonunu veyahut ekran tamiri yapan kişilerin özelden veya buradan fiyat vermeleri mümkün mü? Artık tozlanan telefoumun işe yaramasını istiyorum.

tubiornattubi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Hocam her şehirden kargo gönderimi yapilmakta sürat kargo ve yurtici kargo ile anlaşmalari var müşteri hizmetlerini aradığınızda size hangi kargoyu isterseniz o kargoya ait bir anlaşma kodu veriyorlar o kod ile ücretsiz onlara gonderebiliyorsunuz cihazı gönderdiginiz günden en geç iki günde ellerinde oluyor teslim aldıkları gün ekranı değişip kargoya veriyorlar ve en geç 2 gün içinde elinizde oluyor. Takilan ekran kirilmadan önce nasılsa ayni öyle hiç bir farkı yok bana göre bunu söylemem yeterli herhalde ama bende senin gibi düşünmüyor değildim hele burdan bazılarınin yaptığı yorumlar iyice korkmuştum yok renkleri soluk geliyor yok ekran dokunmatigi calismaz vs vs alakasi yok dediğim gibi cihazim ilk aldığımda nasilsa aynen öyle su anda ayrıca 6 ay garanti içeren bir kartla geri geliyor telefon gönül rahatlığıyla degistirebilirsin kısacası.
Tekrardan teşekkür ederim hocam. Haliyle dediğiniz gibi bir çok yorum korkutucuydu. Gorilla glassdeğil falan diyeni bile duydum o yüzden az buz bi para değil bir öğrenci için ekran parası :D

Oyla:

kadir334

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
OnePlus 8t
Meslek
Esnaf
Konular
23
Daha dün servisten ekran degisimi yaptirip cihazi aldim cok kaliteli iscilik sorunsuz bir sekilde kullammaktayim fiyata gelecek olursak 800 TL ye yaptirdim ama fiyata guncelleme geldi şu anda 900 TL GSM iletişim bu konuda en kaliteli teknik servis bir arkadas daha yaptirmisti ondan referans alarak yaptirdim bende.
Sanırım ekranı ilk ben yaptırdım grupta 900 TL şuan güncel fiyatı cebine düşüncene uyuyorsa düşünmeden yaptirabilirsin hocam

Oyla:
Üst Alt