Sohbet Mi8 SE Aldim.

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Merhaba arkadaslar
En son kullandigim poco F1 i satip Mi9 a gecmeyi planliyordum ancak Biraz daha mantikli dusunup Uygun fiyata yuksek performans amaci ile Mi8 SE ye yoneldim.
Siparis ettim ve bugun elime ulasti.
Gercekten cok basarili bir telefon,
Mavi rengi inanilmaz derecede hosuma gitti..
Performans olarak takilma donma yok.
Geldiginde miui 10.0.1.0 surumundeydi, kendim 10.3.1.0 surumune yukselttim ancak twrp rom uyumsuzlugu tarzi bir durum soz konusu.. Ustesinden gelmek zor olmadi. :)
Yapicak olanlar icin forumda bir konu bulamadim ancak Acmayi dusunuyorum.

Herneyse Cihaza rom attiktan sonra Volte aktiflestirip, aod gibi ozellikleri actim, kurdum.
Oglen 12 de kurup bitirdigim telefon %80 sarj ile Bu saate kadar 5 saat ekran suresi verip hala daha %27 sarjla devam etmekte.

Yanisi Harika ! :)
Global rom olmamasi, Band 20 olmamasi sorun olacagini sanmiyorum ne de olsa Parasina gore köfte :)

Eu rom stable surumu gayet sorunsuz calismakta. Band 20 meselesi de Turk Telekom ve Turkcell hatlarimda etkisiz diyebilirim.
Ekran Amoled ve Canli renkler ile telefon kullaniminiza ayri bir hava katiyor.
İps ekran olan pocodan kesinlikle 2 tik daha ustun durumda.

Hafiza karti takilamamasi, 3.5mm kulaklik girisi olmamasi disinda telefonda bir eksi goremedim

Gecen hafta Mi9Se'yi 2 gun kadar kullanma sansim oldu. Parmak izinde tekleme, okumama olaylari cok fazla ve bataryasi nedense hizli bitiyordu. Ortalama gunluk kullanimimda 3.5-4 saat ekran kullanim suresi vermekteydi.
Global yazilimdan ziyade sifirlama esnasinda imei de silinme sorunu vardi.

Amacim cihazi kotulemek degil karsilastirmak. Elinde mi9se olan arkadaslar lutfen içerlemesin :)

Son olarak Sarj aleti QC 3.0 Oldugu icin cok seri dolduracagini dusunuyorum bu aksam testini yapip burayi editlerim.
Sorusu olan varmii giggle~~

Kurtadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi8 6/128
Konular
26
Hayırlı olsun :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
İyİ günlerde kullanın hocam, hayırlı olsun.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Mi 5x ten geçmek istediğim modeldir kendileri, kulaklık ve hoparlör performansı hakkında bilgi verebilir misiniz? Şuan kullandığım cihazın bu konuda çok iyi olduğunu düşünüyorum.

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Tesekkurler :)
İyİ günlerde kullanın hocam, hayırlı olsun.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sagolun Hocam giggle~~
Mi 5x ten geçmek istediğim modeldir kendileri, kulaklık ve hoparlör performansı hakkında bilgi verebilir misiniz? Şuan kullandığım cihazın bu konuda çok iyi olduğunu düşünüyorum.
Kulaklik olarak bluetooth kulaklik kullaniyorum. Alakasi ne bilmiyorum ama pocodan daha iyi ses veriyor.
Dis haporloru anlatmaya gerek yok, kullandigim en iyi ilk 3 e girebilecek haporloru var. Sesi gercekten yuksek..

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba arkadaslar
En son kullandigim poco F1 i satip Mi9 a gecmeyi planliyordum ancak Biraz daha mantikli dusunup Uygun fiyata yuksek performans amaci ile Mi8 SE ye yoneldim.
Siparis ettim ve bugun elime ulasti.
Gercekten cok basarili bir telefon,
Mavi rengi inanilmaz derecede hosuma gitti..
Performans olarak takilma donma yok.
Geldiginde miui 10.0.1.0 surumundeydi, kendim 10.3.1.0 surumune yukselttim ancak twrp rom uyumsuzlugu tarzi bir durum soz konusu.. Ustesinden gelmek zor olmadi. :)
Yapicak olanlar icin forumda bir konu bulamadim ancak Acmayi dusunuyorum.

Herneyse Cihaza rom attiktan sonra Volte aktiflestirip, aod gibi ozellikleri actim, kurdum.
Oglen 12 de kurup bitirdigim telefon %80 sarj ile Bu saate kadar 5 saat ekran suresi verip hala daha %27 sarjla devam etmekte.

Yanisi Harika ! :)
Global rom olmamasi, Band 20 olmamasi sorun olacagini sanmiyorum ne de olsa Parasina gore köfte :)

Eu rom stable surumu gayet sorunsuz calismakta. Band 20 meselesi de Turk Telekom ve Turkcell hatlarimda etkisiz diyebilirim.
Ekran Amoled ve Canli renkler ile telefon kullaniminiza ayri bir hava katiyor.
İps ekran olan pocodan kesinlikle 2 tik daha ustun durumda.

Hafiza karti takilamamasi, 3.5mm kulaklik girisi olmamasi disinda telefonda bir eksi goremedim

Gecen hafta Mi9Se'yi 2 gun kadar kullanma sansim oldu. Parmak izinde tekleme, okumama olaylari cok fazla ve bataryasi nedense hizli bitiyordu. Ortalama gunluk kullanimimda 3.5-4 saat ekran kullanim suresi vermekteydi.
Global yazilimdan ziyade sifirlama esnasinda imei de silinme sorunu vardi.

Amacim cihazi kotulemek degil karsilastirmak. Elinde mi9se olan arkadaslar lutfen içerlemesin :)

Son olarak Sarj aleti QC 3.0 Oldugu icin cok seri dolduracagini dusunuyorum bu aksam testini yapip burayi editlerim.
Sorusu olan varmii giggle~~
Siz de ben gibi pocodan mi 8 se ye yönelenlerdensiniz gruba hoşgeldinizgiggle~~

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek