Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan Reiwa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 192
  • Görüntüleme 26K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
sanırım aynı telefonu kullanmıyoruz. Telefon kusursuz çalışıyor. Gördüğüm tek hata Miui9dan beri sabit olan bildirim karışıklığı.
Performansta bi problem yok zaten kardes pil süresi kotu

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Telefonda animasyonlarda yavaşlama sorunu yok mu sorun yok diyen arkadaşlara soruyorum özellikle 3. parti uygulamalarda mesela sahibinden.com uygulaması çok kötü fabrika ayarlarına dönmek sorunu çözmüyor.

kalkir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi8
Meslek
Serbest Fotoğrafçı
Konular
14
Telefonda animasyonlarda yavaşlama sorunu yok mu sorun yok diyen arkadaşlara soruyorum özellikle 3. parti uygulamalarda mesela sahibinden.com uygulaması çok kötü fabrika ayarlarına dönmek sorunu çözmüyor.
Ben tekrar flaşladım twrpden üzerine hiç wipe yapmadan biraz düzeldi

Bugraozkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Ekran yansıtma olmuyor tv baglanamadim

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Performansta bi problem yok zaten kardes pil süresi kotu
hayır pil süresi tamamen aynı. Ne daha kötü ne daha iyi. Bizzat kontrol ettim ekran sürelerini. Eğer yeni güncellediysen bir hafta bekle kalibrasyonu düzelsin pilin. Eğer hala kötü diyorsan pilin ömrü azalmış versiyonla alakası yok

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
hayır pil süresi tamamen aynı. Ne daha kötü ne daha iyi. Bizzat kontrol ettim ekran sürelerini. Eğer yeni güncellediysen bir hafta bekle kalibrasyonu düzelsin pilin. Eğer hala kötü diyorsan pilin ömrü azalmış versiyonla alakası yok
Miui 9.6.7.0 dan gectim bu surume miui 9 da 8.5 9saat ekran suresi aliyordum simdi 5 5.30 saat aliyorum yukliyeli 3 hafta falan oldu bu surumden miui 9 a gec bakalim bi fark varmi yokmu gorursun

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Miui 9.6.7.0 dan gectim bu surume miui 9 da 8.5 9saat ekran suresi aliyordum simdi 5 5.30 saat aliyorum yukliyeli 3 hafta falan oldu bu surumden miui 9 a gec bakalim bi fark varmi yokmu gorursun
Cihazım 1.5 senelik. İlk çıktığı gün almıştım. Miui9 dönemleri dediğiniz gibi 8.5 saat alıyordum sıfırken telefon. Şimdi 1.5 yıl geçti (ortalama batarya sağlık ömrü 2 senedir) şuanda güncel miui11 sürümde 7 saat 7.5 saat alıyorum. bence değerler normal. Bataryam sıfır olsaydı yine 8 alırdım.

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Cihazım 1.5 senelik. İlk çıktığı gün almıştım. Miui9 dönemleri dediğiniz gibi 8.5 saat alıyordum sıfırken telefon. Şimdi 1.5 yıl geçti (ortalama batarya sağlık ömrü 2 senedir) şuanda güncel miui11 sürümde 7 saat 7.5 saat alıyorum. bence değerler normal. Bataryam sıfır olsaydı yine 8 alırdım.
Guzel kardesim sen benim yazdığımı duzgun okumuyon galiba 3 hafta öncesine kadar miui 9 kullanıyodum 9 saat ekran suresi alıyordum şimdi bu android 10 sürümünü kurdum 5 saat aliyorum sen pilin eskimis diyosun 3 hafta once miui 9 da nasil 9 saat ekran suresi veriyodu ozman pil eskidiyse 3 haftadami pilin omru %40 50 eskirmi mantikli konus biraz

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
Guzel kardesim sen benim yazdığımı duzgun okumuyon galiba 3 hafta öncesine kadar miui 9 kullanıyodum 9 saat ekran suresi alıyordum şimdi bu android 10 sürümünü kurdum 5 saat aliyorum sen pilin eskimis diyosun 3 hafta once miui 9 da nasil 9 saat ekran suresi veriyodu ozman pil eskidiyse 3 haftadami pilin omru %40 50 eskirmi mantikli konus biraz

Hocam cidden bu android 10 miu 11 geçtikten sonra bendede performans kaybı çok android 9da 6.5 saat alıyordum şimdi 4 saat zor bela bizi bitirdiler

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Hocam cidden bu android 10 miu 11 geçtikten sonra bendede performans kaybı çok android 9da 6.5 saat alıyordum şimdi 4 saat zor bela bizi bitirdiler
Hocam don miui 9 a 9.6.7.0 surumune farki gor ben tekrar donucam miui 9 cidden arada bariz fark var pilin eskimesiyle falan alakasi yok yani yazılımda cok net pil stabilizasyon sıkıntısı var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt