Çözüldü Mi8 lite performans arttırma ve şarj süresi

gkmnbnd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Gokmen
Cihazım
Mi8 lite
Konular
2
Forum puanı
10
Arkadaşlar merhaba. Birkaç aydır mi8 lite kullanıyorum. Cihazın performansını arttırmak için ve ekran süresinin daha çok gitmesi için hangi ayarları yapmalıyım. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim buna rağmen maksimum 4,5-5 saat ekran alıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Cpt. Price

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Forum puanı
31
4 gün şarja takmadan 10 saate yakın ekran süresi aldığım oldu. Aşağıdaki uygulamaları sildim hiçbiri yüklü değil. Yaklaşık %10 değişim gözlemledim. Ayrıca çalışan uygulamaları kısıtladım mesela youtube. Ben açmıyorum ama arkada sürekli çalışıyordu. biraz hor kullanıyorum 3 günde bir şarja takıyorum. Xiaomi ADB tools ile aşağıdaki uygulamalardan kullanmadıklarınızı silin. Değişimi farkedeceksiniz...
You must be registered for see images attach

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gkmnbnd

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Adım
Gokmen
Cihazım
Mi8 lite
Konular
2
Forum puanı
10
4 gün şarja takmadan 10 saate yakın ekran süresi aldığım oldu. Aşağıdaki uygulamaları sildim hiçbiri yüklü değil. Yaklaşık %10 değişim gözlemledim. Ayrıca çalışan uygulamaları kısıtladım mesela youtube. Ben açmıyorum ama arkada sürekli çalışıyordu. biraz hor kullanıyorum 3 günde bir şarja takıyorum. Xiaomi ADB tools ile aşağıdaki uygulamalardan kullanmadıklarınızı silin. Değişimi farkedeceksiniz...

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Teşekkür ederimYes~~

Üst Alt