Yardım Mi8 lite en sorunsuz sürüm veya rom hangisi

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Arkadaşlar mi8 lite kullanıyorum eu rom kurdum ama pek pil olarak hosuma gitmedi gibi sizce en sorunsuz en iyi sürüm hangisi 10.2.2.0 ve ya miui 9.6.5 düşüyorum

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
O romun içindeki cam sorunsuz hocam bende o var ekstra kurmayın kamera pembe mi mor mu ne logosuna bakın anlarsınız diğer mavi olanı devredışı bırakabilirsiniz o çöp.
fotoğrafı yeşil çekiyor hocam ?

Oyla:

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
fotoğrafı yeşil çekiyor hocam ?
En sağ menüden(diğer) ayarlara girip base model kısmını bulun oraya girince orada pixel 3 xl yazar front camera yani ön kamerayı nexus 6p yapın ama arka kameraya dokunmayın. Eğer arka kamera pixel3 xl değilse onuda pixel 3 xl yapın ama ön mutlaka nexus 6p olacak.

Oyla:

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
En sağ menüden(diğer) ayarlara girip base model kısmını bulun oraya girince orada pixel 3 xl yazar front camera yani ön kamerayı nexus 6p yapın ama arka kameraya dokunmayın. Eğer arka kamera pixel3 xl değilse onuda pixel 3 xl yapın ama ön mutlaka nexus 6p olacak.
harikasınız! magisk yüklemeyi denediniz mi ?

Oyla:

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
herşey için sonsuz teşekkürler hocam.
Rica ederim hocam güle güle kullanın bir sıkıntı olursa ilk buraya yazın kullanan birisi olarak yanıtlarım mutlaka merak etmeyin, ha bir de her şeyi flaşlamayın telefona illa flaşlayacaksanız mutlaka önce twrp den yedek alın sonra zahmetli oluyor :D

Oyla:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Rica ederim hocam güle güle kullanın bir sıkıntı olursa ilk buraya yazın kullanan birisi olarak yanıtlarım mutlaka merak etmeyin, ha bir de her şeyi flaşlamayın telefona illa flaşlayacaksanız mutlaka önce twrp den yedek alın sonra zahmetli oluyor :D
hocam siz hangi sürümde siniz? Yada hangi romdasınız bana versiyonu ile söylemişsiniz bende kurucamda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve kaç saat süre alıyorsunuz

Oyla:

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
hocam siz hangi sürümde siniz? Yada hangi romdasınız bana versiyonu ile söylemişsiniz bende kurucamda

Ve kaç saat süre alıyorsunuz
Pixel Experience CAF Edition Android 9 cihazı fazla kullanmıyorum ana cihazım mi max 2 genelde onu kullanıyorum ekran süresine uzun kullanımda bakarım daha sonra buraya yazarım.

Oyla:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Pixel Experience CAF Edition Android 9 cihazı fazla kullanmıyorum ana cihazım mi max 2 genelde onu kullanıyorum ekran süresine uzun kullanımda bakarım daha sonra buraya yazarım.
herhangi sorunu bugu vs varmı eu stabil kullanmıyorum da sizce geçeyimi

Cihaz 1 aylık ondan ona geçiyom ondan onda sade hoş stabil sorunsuz olsun istiyorum gereksiz google servisi xiaomi servisi olmasın istiyorum

Oyla:

slexiaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin Yılmaz
Cihazım
iPhone SE 2020
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Eğer kamerasını ve google romunu merak ediyorsanız iyi bir tercih ancak rahatlık arayan biriyseniz miui kadar stabil değil yani kasmıyor ama stabilite açısından miui kadar iyi değil olamazda zaten, xiaomi yada google servisi yok telefonda lazım olacak 2-3 google uygulaması var sadece.

Oyla:
Üst Alt