Yardım Mi8 lite brick

Dragoner16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8lite
Konular
12
Arkadaşlar ben eu beta 9.2.6 sürümünden 9.12.12'ye geçiş yaptım yeni twrp yüklendi vs. Bu twrpden önce orangefox kullanıyordum dokunmatik çalışmadı daha sonra pcden orangefox kurmayı başardım 4 wipe işleminin ardından data sil yes yaptım reboot yaptıktan sonra dokunmatik çalışmadı twrp 3.3.1 yükledim daha sonra yine çalışmadı eski bir sürüm yükledim o da çalışmadı tekrar orangefox kurayım dedim cihaz şuan fastboot moduna dahi geçmiyor siyah ekran geliyor yalnızca çözümü var mıdır acil yardım eder misiniz?

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Arkadaşlar ben eu beta 9.2.6 sürümünden 9.12.12'ye geçiş yaptım yeni twrp yüklendi vs. Bu twrpden önce orangefox kullanıyordum dokunmatik çalışmadı daha sonra pcden orangefox kurmayı başardım 4 wipe işleminin ardından data sil yes yaptım reboot yaptıktan sonra dokunmatik çalışmadı twrp 3.3.1 yükledim daha sonra yine çalışmadı eski bir sürüm yükledim o da çalışmadı tekrar orangefox kurayım dedim cihaz şuan fastboot moduna dahi geçmiyor siyah ekran geliyor yalnızca çözümü var mıdır acil yardım eder misiniz?
Forum kurallarımız gereği

Başlıkta acil, önemli, pls gibi kelimeler bulundurulmamasi gerekir.

Oyla:

alcholever

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
0
Tabiki, özel mesaj atabilirsiniz.
Hocam benim mi5 de aniden kapandı ve mi logosunda takılı kaldı fastboot a girebiliyorum fakat telefon unlock olmadığı için yazılım atamıyorum.

Yardım etmeniz mümkün mü?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt