Yardım Mi8 lite arka kamera yeşil

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Arkadaşlar google kamera kurdum arka kamera yeşil çekiyor hasanbasdereli hocam dediğiniz sürümü kurdum sorun nerde yapmam gereken ayarlar neler yardım

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Arkadaşlar google kamera kurdum arka kamera yeşil çekiyor hasanbasdereli hocam dediğiniz sürümü kurdum sorun nerde yapmam gereken ayarlar neler yardım
Hocam telefonunuzu sıfırlayıp gcam modüllerini tekrar flashlayın düzelecektir. Aynı sorun bende de vardı şuan o sorun yok.

Oyla:

tarix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Hangi romu kullanıyorsunuz? Kesin sebebi bu diyemem ama global de düzgün çalışmıyor sanırım.

Oyla:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Hocam telefonunuzu sıfırlayıp gcam modüllerini tekrar flashlayın düzelecektir. Aynı sorun bende de vardı şuan o sorun yok.
sorunu çözdüm hocam arka camera nexus 6p seçilmiş pixel 3 xl seçtim önerebileceğin ayarlar varmı şu şunu yap daha iyi çekersin gibisinden birde senin gcam linkini atarmısın? birde benim twrp sürekli siliniyor neden acaba
Hangi romu kullanıyorsunuz? Kesin sebebi bu diyemem ama global de düzgün çalışmıyor sanırım.
eu rom kurdum hocam suanlık sıkıntı yok ama ayarlar varsa ince bilmek isterim

Oyla:

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
metin55k hocam mevcut ayarları yeterli. sadece romove zoom ve buffer fix aktif edin ben başka birşey yapmadım.

Oyla:

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
twrp kalıcı olması için magisk yada eu rom kurmanız gerekiyor. benim twrp silinmiyor şuanda

Oyla:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
twrp kalıcı olması için magisk yada eu rom kurmanız gerekiyor. benim twrp silinmiyor şuanda
Hocam Magisk ile alakası yok bazen olabiliyor böyle eğer .bat dosyasından flashladıysanız run.twrp yerine flash.twrp dosyasını çalıştırın. Veya TWRP açıldıktan sonra .img dosyasını recovery olarak yeniden flashlayın. Veya yeniden başlat dediğinizde TWRP'yi yükle seçeneğiyle yeniden başlatın.

Oyla:
Üst Alt