Yardım Mi8 İnstagram, Facebook Fotoğraflarının Ekrana Sığmaması

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Selamlar,

Sizede denk geldi mi diye konu açmak istedim, özellikle instagram hikayelerinde mesela takip ettiğim kişi yazı yazmışsa ve ekranın kenarına yerleştirmişse hikayeyi açtığımda yazının ilk harfleri okunmuyor. Facebookta ki resimlerde de denk geldim buna ama daha çok tabi instagram denk geliyorum.

Güncelleştirme ile çözülür birşey midir yoksa benim mi bir ayar yapmam gerekir.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ekran formatından dolayı bu şekilde gözüküyor maalesef. Diğer 18:9 ekran formatında olan yani uzun-ince ekranlarda da bu şekilde gözüküyor. Uygulamaların optimize edilmesi gerekiyor sanırsam.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Ben de denk geldim. Ayrıca Messenger kullanırken aynı anda 3-4 kişiyle söhbet balonu açıksa 2 balon çentik altında kalıyor. + Eger Bildirim panelinde bildirimlerin sayı fazlaysa ve whatsapp mesajına bildirim panelinden mesaj yazarken klavye ana ekrana gec tuşu ile üst-üstü kalıyor ve neticede klavyeye dokunurken ana ekrana geciyor. Boyle buglar mevcut. Şu an 10.0.3 guncellemesini yaptım global rom için amma ve lakin hiç bir bug fixlenmemiş....

Oyla:

altintepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Meslek
Yazılım Geliştiric
Konular
0
Ayarlar->Tam Ekran Görünüm->Tam Ekran Modu bölümünden istediğiniz uygulamayı ekrana sığdırabilirsiniz

Oyla:

altintepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Meslek
Yazılım Geliştiric
Konular
0
bendede çalışıyor. hikayelerde paylaşılan resimlere yazı eklenmiş ise ve diyelim ki paylaşan sola yakın koyduysa yazıyı ekran da ilk harfler kayboluyor
Haklısınız bazı kısımlar görünmüyor..

Oyla:

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
3aydir sürekli var o sorun hocam. Instagram güncellemede soeun çözülmüyor önceki sürümlere geçmek de faydasız.
Sorun ya instagramda ya android de ya da miuide ama kimse dünyanın en çok kullanılan sosyal ağındaki bu sorunu duzeltmiyor.artik ne kadar vizyonlari kaldıysa görmüyorlar nal kadar hatayı

Oyla:
Üst Alt