Rom Mi8 için Miui 12.5.1 gelmiş Çin'e

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13
2 haftadır kullanıyorum, bir sürü küçük hata var.
*Birisi aradığında telefon çalmaya başlıyor, ama ekrana çağrıyı yanıtlayabilmek için evet - hayır tuşları çok geç geliyor ( 4 - 5 sn)
*Çağrıyı sonlandırmak için kapat tuşuna basıyorum ama 5 - 6 kere bastığımda anca algılıyor, basmayı algılamıyor. Buga giriyor.

Temiz kurulum yapıldı.

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Hala bekliyoruz arkadaş. Hiçbir haber olmaz mı?!

TheRick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Mi 8
Konular
5
Hala bekliyoruz arkadaş. Hiçbir haber olmaz mı?!
Biz Türkler olarak bekliyoruz alışkınız da dünyadaki diğer mi 8 kullanıcıları nasıl bekliyor anlamış değilim. Sanırım telefonları kullanmıyorlar artık.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Biz Türkler olarak bekliyoruz alışkınız da dünyadaki diğer mi 8 kullanıcıları nasıl bekliyor anlamış değilim. Sanırım telefonları kullanmıyorlar artık.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mantıklı :) xda ya da baktım. Oradan hiç ses yok.

hakaniko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKAN
Cihazım
Mİ 8
Konular
0
Selam arkadaşlar, telefonumu ben yaklaşık 3 sene önce paralel ithalat yoluyla aldım ancak resmi kayıtlı. Ben bu telefonun nerenin ürünü olduğunu nasıl anlayabilirim? Global-EU-Çin vs.? Ayarlarda Miui Global yazıyor.

Bir de aliexpressten Xiaomi Flipbuds Pro satın aldım yolda geliyor. En iyi şekilde Miui 12.5 ile çalışıyormuş sanırım. Bizim sürüm hala 12.0.1. Geldikten sonra test edeceğim ancak EU rom kursam tekrar globale bir şekilde dönebiliyor muyum? EU sanırım modifiye edilmiş romlar. Global ürünlerde çalışacak orjinal 12.5 henüz hiçbiryerde çıkmadı mı? Çıksa kurabiliyor muyuz?

Teşekkürler.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Selam arkadaşlar, telefonumu ben yaklaşık 3 sene önce paralel ithalat yoluyla aldım ancak resmi kayıtlı. Ben bu telefonun nerenin ürünü olduğunu nasıl anlayabilirim? Global-EU-Çin vs.? Ayarlarda Miui Global yazıyor.

Bir de aliexpressten Xiaomi Flipbuds Pro satın aldım yolda geliyor. En iyi şekilde Miui 12.5 ile çalışıyormuş sanırım. Bizim sürüm hala 12.0.1. Geldikten sonra test edeceğim ancak EU rom kursam tekrar globale bir şekilde dönebiliyor muyum? EU sanırım modifiye edilmiş romlar. Global ürünlerde çalışacak orjinal 12.5 henüz hiçbiryerde çıkmadı mı? Çıksa kurabiliyor muyuz?

Teşekkürler.
Eu 12.5 denenebilir. Ürün gelince inceleme yapsana nasil merak ediyorum

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Bu China sürümünü indirip günceleme menüsünden nasılsın gösterip direk kuramıyor muyuz?

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ses seda yok sanırım. Ben de son beta'yı kullanıyorum hala şimdi bu sıkıntı çıktı.

android system.suspend@1.0-service çok fazla şarj yiyor.

Üst Alt