Yardım Mi8 için magisk modül tavsiyesi

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Konu açmadan önce arama yaptım fakat tam istediğim bir içeriğe ulaşamadım maalesef birde bu konu hakkındaki yetersiz bilgimden dolayı sizden yardım istemek için bu konuyu açmış bulunuyorum.

Magisk için genel duyduğum şey gms doze yükle viper yükle ve dolby yükle fakat yorumlara baktığımda bazı modüllerin her rom için geçerli olmadığını gördüm. O yüzden sorum şu;
Miroom stabil 10.0.7 kullanıyorum ve bu rom için hangi modülü yüklemeliyim bilmiyorum birde ilk olacak o yüzden yardım istiyorum.
Batarya süresi için gms doze önerilmiş ses için ise dolby.Bunları yüklendikten sonra cihazın açılmama ihtimali nedir ? Açılmaz ise bu modül nasıl kaldırılır ?
Tavsiye ettiğiniz modüller nelerdir?
Teşekkür ederim.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Wifi bonding dışındaki hepsi yüklendi.Kulaklıktaki seste değişme var evet kesinlikle.Modğller için çok teşekkür ediyorum.

Wifi bonding'i magisk deposundan arat güncel sürümü oradan kur, linkteki eski sürüm muhtemelen ondan kurulmuyordur hocam.

Oyla:

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Wifi bonding'i magisk deposundan arat güncel sürümü oradan kur, linkteki eski sürüm muhtemelen ondan kurulmuyordur hocam.
Ya Allah senden razı olsun.Dediklerini yaptıktan sonra pil ve akıcılık çok iyi hale geldi.%45 şarj var 5 saat e yakın ekran süresi var.Çok teşekkür ediyorum.

Oyla:

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Ya Allah senden razı olsun.Dediklerini yaptıktan sonra pil ve akıcılık çok iyi hale geldi.%45 şarj var 5 saat e yakın ekran süresi var.Çok teşekkür ediyorum.

Rica ederim, ne demek madem memnunsun Kernel işine girme. Bunun daha kernel ayağı var. Cihazı dahada çoşturur fakat sen mevcut ayarlarda kullan hocam.

Oyla:

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Rica ederim, ne demek madem memnunsun Kernel işine girme. Bunun daha kernel ayağı var. Cihazı dahada çoşturur fakat sen mevcut ayarlarda kullan hocam.
Cihazı ysklsşık 20 aydır kullanıyorum.Modül işine sizin sayenizde giriş yaptım bu halinden şikayet ettiğim an kernele de bakarım ama şu hali gayet iyi,yeni cihaz almış gibi oldum

Oyla:

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Üstad yetkilendirme tiklerini kapatmaya çalıştığında iptal etme diye uyarı veriyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Özellikle bunu ve güvenlik uygulamaları kısmında dediğin değişiklikleri yapmak istedim bu arada cihaz mi 8 se

Oyla:

sinanoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
5
Üstad yetkilendirme tiklerini kapatmaya çalıştığında iptal etme diye uyarı veriyor
Hocam ona rağmen iptal edin, iptal etmemenizde diretiyor çünkü siz yetki verdiğiniz zaman belli aralıklarla arkaplanda o uygulamalar sana ait kullanıcı verilerini sunuculara gönderiyor hem gizlilik hususunda endişe verici hemde arkaplanda aktif çalıştığı için pil hususuna da etki ediyor.

Özellikle bunu ve güvenlik uygulamaları kısmında dediğin değişiklikleri yapmak istedim bu arada cihaz mi 8 se
Cihaz farketmez, bütün MIUI tabanlı rom kullanan cihazlar için geçerli bu durum..

Oyla:

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu kısım doğrumu

Oyla:

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular