Yardım Mi8 için eu beta rom

gokbrk2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
29
Merhabalar. Ben mi8 kullanıyorum. Kullandığım rom global stabil rom. Eu betanın performans ve batarya olarak daha iyi olduğunu söylüyorlar. Bu yüzden eu betaya geçmeyi düşünüyorum. İndirmek için konuya girdiğimde mi8 de an rollback olduğunu gördüm. Geçiş sırasında bir sıkıntı yaşar mıyım?

gokbrk2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
29
Hocam burda cihazda anti rollback var mı yok mu onu anlayabikiyoruz sadece sanrım. Antri rollback varsa (ki yayınlanan listede mi8 de var diyor) birşey yapamaz mıyız? Konuda son maddede şöyle yazıyor;

"4. Bu numara (#), cihazınızda flaş yapmak istediğiniz MIUI ROM geri alma (Anti) işaretleyicidir.
Bu numara, 1'inci işlemde cihazınızda "fastboot getvar anti" kodu ile bulduğunuzdan daha büyük veya ona eşitse, Romu cihazınıza Twrp veya MiFlash ile sorunsuz kurabilirsiniz.
Eğer bu sayı cihazınızda bulduğunuzdan daha azsa, ROM'u TWRP Recovery'den flaş yapmayın. Çünkü sadece cihazınızda Brick ile sonlanacaksınız."

E bu durumda bende çıkan numara birinci işlemde yapılandan küçükse rom kuramayacak mıyım?

Cevabınız için çok teşekkür ederim

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam burda cihazda anti rollback var mı yok mu onu anlayabikiyoruz sadece sanrım. Antri rollback varsa (ki yayınlanan listede mi8 de var diyor) birşey yapamaz mıyız? Konuda son maddede şöyle yazıyor;

"4. Bu numara (#), cihazınızda flaş yapmak istediğiniz MIUI ROM geri alma (Anti) işaretleyicidir.
Bu numara, 1'inci işlemde cihazınızda "fastboot getvar anti" kodu ile bulduğunuzdan daha büyük veya ona eşitse, Romu cihazınıza Twrp veya MiFlash ile sorunsuz kurabilirsiniz.
Eğer bu sayı cihazınızda bulduğunuzdan daha azsa, ROM'u TWRP Recovery'den flaş yapmayın. Çünkü sadece cihazınızda Brick ile sonlanacaksınız."

E bu durumda bende çıkan numara birinci işlemde yapılandan küçükse rom kuramayacak mıyım?

Cevabınız için çok teşekkür ederim
Bu işlemi yapıp ekran görüntüsünu ekleyin

Oyla:

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
Anti rollback sürüm düşürmelerde sorun çıkarıyor.

Oyla:
Üst Alt