Yardım Mi8 i Çin Romu ile kullanmak

Pardayyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Mi8 i yurtdışından aldım ve üzerinde Çin Romu yüklü. Telefonu bu rom ile ingilizce kullanmak istiyorum. Ancak google play yüklemek dışında neler yapmam lazım. Çoğu yerde karşıma çıkan Çince'den kurtulabilir miyim. Çin romunda yüklü gelen hangi uygulamaları kaldırabilirim. Buna benzer sorularım var fakat yararlı bir kaynak bulamadım. Çin romu ile kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Merhaba arkadaşlar,

Mi8 i yurtdışından aldım ve üzerinde Çin Romu yüklü. Telefonu bu rom ile ingilizce kullanmak istiyorum. Ancak google play yüklemek dışında neler yapmam lazım. Çoğu yerde karşıma çıkan Çince'den kurtulabilir miyim. Çin romunda yüklü gelen hangi uygulamaları kaldırabilirim. Buna benzer sorularım var fakat yararlı bir kaynak bulamadım. Çin romu ile kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirler mi?

Çin romlarında Google playın kurulumunu yaptıktan sonra Gmail vs tarzı uygulamaları indirip kullanabilirsiniz hocam dili zaten İngilizce yaparsanız o kısımlardan kurtulursunuz ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.Zaten APK şekli de Google play ve hizmetleri vs kuran bir uygulama var bunların hepsini tek seferde halledersiniz.

Oyla:

Pardayyan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ancak benim sorum bunun kolay veya zor olması değil. Daha spesifik önerileriniz yok mu? Çin romunda yüklü şu programlar hiç bir işe yaramaz kaldır gibi veya şu ayarları yapıp çince reklamlardan kurtul gibi...

Oyla:

sezerr53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Mi 8
Konular
0
More apps klasöründeki bütün uygulamaları sil gitsin. Hiçbiri bir işe yaramaz. Hepsine tek tek baktım. Çoğunluğuda çince.

Oyla:
Üst Alt