Çözüldü Mi8 güncelleme gelmiyor !

Varol73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Şuan kullandığım mi8 cihazımın sürümü miui 10.2.3 ve güncelleştirme yapmak istediğimde uygun güncelleme yok uyarısı alıyorum. Yani düşük Xiaomi cihazları bile hemen hemen hepsi 10.3.2 güncellemesini almış durumda. Bana niye gelmiyor anlamadım. Bide cıhazın arkasında madde in Indonesia yazıyor fark eder mi bilmiyorum. Aynı sorunu ve bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Teşekkürler :)

Dursunmuharrem1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muharrem
Cihazım
Refmi note 5
Meslek
Uçak bakım öğrenci
Konular
14
Şuan kullandığım mi8 cihazımın sürümü miui 10.2.3 ve güncelleştirme yapmak istediğimde uygun güncelleme yok uyarısı alıyorum. Yani düşük Xiaomi cihazları bile hemen hemen hepsi 10.3.2 güncellemesini almış durumda. Bana niye gelmiyor anlamadım. Bide cıhazın arkasında madde in Indonesia yazıyor fark eder mi bilmiyorum. Aynı sorunu ve bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Ayarlardan güncelleyici uygulamasının verilerini silip tekrar deneyin

Roadronners

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
2
İyi günler cihazınız son sürüm gözüküyor. Bu adresten kontrol edebilirsiniz

ahmettttozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Benim de 10.1.3.0 Kararlı (PEARUXM). 2017 Kasım ayında aldım telefonumu(mi8). 1 kere güncelleme geldi. Lanet olsun bu rus romuna. Elimde pc olmadığı için yapamıyorum da rom değişikliğini. Telefoncularada 50-100 para vermekte istemiyorum. Kaldım ortada :)

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Benim de 10.1.3.0 Kararlı (PEARUXM). 2017 Kasım ayında aldım telefonumu(mi8). 1 kere güncelleme geldi. Lanet olsun bu rus romuna. Elimde pc olmadığı için yapamıyorum da rom değişikliğini. Telefoncularada 50-100 para vermekte istemiyorum. Kaldım ortada :)
Hocam cafelerden halledebilirsiniz kendiniz

Varol73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Konular
3
İyi günler cihazınız son sürüm gözüküyor. Bu adresten kontrol edebilirsiniz
Peki indirsem direk yükleyebiliyor muyum yoksa pc mi gerekli ?

Üst Alt