Soru Mi8 GPU Z hatalımı gösteriyor?

Mami61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi note 3
Konular
19
merhabalar arkasalar mi8 cihazima gpu z indirdim ve ekranda screen dentisty 401 dpi gösteriyor.sizdede oylemi hatalimi gosteriyor yoksa benim ekranda bir problemmi var lütfen yardimci olun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-05-12-40-02-833_com.cpuid.cpu_z.png
    Screenshot_2019-07-05-12-40-02-833_com.cpuid.cpu_z.png
    146,5 KB · Görüntüleme: 49

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Kardesim cihazin 401,60604450034 ppi

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
yani ekranda herhangi bir sorun yok oylemi hocam
Bilemem ki :) olu pixel vardir ,ghost screen vardir bilemeyiz.senin girdigin program ekran cozunurlugunden inch basina dusen pixeli buluyor sadece .basit bir matematik islemi ile. Yatay ve dikey cozunurluklerin karesini toplayip,toplami karekok icine al ve ekranin boyutu senin 6.21 bol sonuc cikar

Oyla:

Mami61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi note 3
Konular
19
Bilemem ki :) olu pixel vardir ,ghost screen vardir bilemeyiz.senin girdigin program ekran cozunurlugunden inch basina dusen pixeli buluyor sadece .basit bir matematik islemi ile. Yatay ve dikey cozunurluklerin karesini toplayip,toplami karekok icine al ve ekranin boyutu senin 6.21 bol sonuc cikar
hocam benle dalgami geciuon yaekran da ghost screen yok ölü pikselde gormedim yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam benle dalgami geciuon yaekran da ghost screen yok ölü pikselde gormedim ya
hocam hpu z uygulamasinda hata olma sansi yokmu benim merak ettigum bu yaa

Son düzenleme:
Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
hocam benle dalgami geciuon yaekran da ghost screen yok ölü pikselde gormedim yani
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Yok niye dalga geciyim ekranda sikinti olsa bu program belli etmez.uygulama normal calisiyor.hesabini yukarda yazdim kendin yaz bul ppi degerini :) baska sorun yoksa sevindim adina

Oyla:
Üst Alt