Mi8 Global Stable Rom

• Konbuyu başlatan cyrux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 86
  • Görüntüleme 17K

dorukhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Mekatronik
Konular
4
cihazin bl kilidini actim ancak bilgisayarim arizali oldugu ben de cok anlamadigim icin global rom yukleyemiyorum. Izmir'de yapan bir yer onerebilir misiniz?
Namık Hocam var yanlız telefon numarasını kaybettim konakta ücretli şekilde hallediyor bu işte uzman forumda uzman kişiler de biliyor

sefanin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Millet resmen eziyet çekiyor... yapan foruma bakmıyor herkes kendi halinde.....

irembur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İrem
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
bir kac telefoncuya danistim. kimisi ya hic anlamiyor ya da telefonun susturulma riski var, kimse kolay kolay bu topa girmez diyor. Bir digeri telefonu alip 3 gun sonra vermekten bahsetti ki asla guvenemedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir kac telefoncuya danistim. kimisi ya hic anlamiyor ya da telefonun susturulma riski var, kimse kolay kolay bu topa girmez diyor. Bir digeri telefonu alip 3 gun sonra vermekten bahsetti ki asla guvenemedim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Zenex ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

ciko84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
mi 8
Konular
5
Arkadaşlar twrp ile global rom yükledim ancak kurulum ekranında dilden sonra ülke seçiyoruz ondan sonra Find Device closed unexpectedly hatası veriyor cihaz ve aynı yere dönüp sürekli orada kalıyor. Çözümünü bilen var mıdır?

vertebra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
mi8 se
Konular
0
mi 8 se için global yayınlamadı sanırım değil mi arkadaşlar bilen var mı? eğer öyle ise eu.rom nasıl yüklerim link varmı acaba?

Matemamca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bulut
Cihazım
İphone 6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba, ben bu rom olayını bilmediğim için siteye girdim ve bir çok şey öğrendim sayenizde.
Ben ingilterede yaşıyorum, ebay de şöyle bir ürün buldum sizce resmi global versiyonu mudur? Bu ürünü alırsam hiçbir şey yapmama gerek yok mu? Resmi güncellemeleri yükleyebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, ben bu rom olayını bilmediğim için siteye girdim ve bir çok şey öğrendim sayenizde.
Ben ingilterede yaşıyorum, ebay de şöyle bir ürün buldum sizce resmi global versiyonu mudur? Bu ürünü alırsam hiçbir şey yapmama gerek yok mu? Resmi güncellemeleri yükleyebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

fiyatı biraz yüksek geldi, 128gb için.
yine de alırsanız sakın cihazı kilitlemeye çalışmayın. bazı uygulamalar sertifika sorunu sebebiyle çalışmıyor. instagramın hikayelerinde, eğer tam ekran modunda kullanırsanız oran sorunu oluyor, googlepay gibi ödeme araçları kullanılamıyor, netflix gibi bazı uygulamaları yükleyemiyorsunuz.

Matemamca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bulut
Cihazım
İphone 6
Konular
0
Cihazı kilitlemek gibi bir amacım yok, açıkçası ne amaçla yapıldığını bile bilmiyorum bu şekilde alırsam sorun yaşamadan kullanabilir miyim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya da şöyle sorsam daha doğru olacak, ebay den alacağım global version yazan telefon direk hazır halde mi? Bu 14 gün bekleme, telefondan rom değiştirmeye gerek kalmıyor mu? Bunu yapmışlarsa telefon açılmadan nasıl yaptılar? Direk bu versiyonla mı piyasaya sürüldü? Teşekkür ederim

Son düzenleme:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Cihazı kilitlemek gibi bir amacım yok, açıkçası ne amaçla yapıldığını bile bilmiyorum bu şekilde alırsam sorun yaşamadan kullanabilir miyim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya da şöyle sorsam daha doğru olacak, ebay den alacağım global version yazan telefon direk hazır halde mi? Bu 14 gün bekleme, telefondan rom değiştirmeye gerek kalmıyor mu? Bunu yapmışlarsa telefon açılmadan nasıl yaptılar? Direk bu versiyonla mı piyasaya sürüldü? Teşekkür ederim
İngilterede yaşıyorsunuz ve telefonu Türkçe kullanmak mı istiyorsunuz? Bunu merak ettiğimden değil okuyan arkadaşların daha sağlıklı cevap verebilmeleri için söylüyorum. Çünkü İngilizce kullanıyorsanız Çin romunda da zaten ingilizce dili mevcut.
Eğer amacınız telefonu Türkçe kullanmaksa; Global versiyon alınca hiçbir şey yapmadan direk Türkçe kullanabilirsiniz, tabi ki yanında bir çok dil ile beraber. Global olmayan cihazları için için 14 gün bekleyip BL kilidi açıp Türkçe'nin de içinde olduğu global romu yüklüyor. Yani siz direk Global cihaz alacağınız için bunların hiç birine gerek kalmayacak.

Üst Alt