Mi8 Global Stable Rom

• Konbuyu başlatan cyrux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 86
  • Görüntüleme 17K

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
Arkadaşlar twrp ile global rom yükledim ancak kurulum ekranında dilden sonra ülke seçiyoruz ondan sonra Find Device closed unexpectedly hatası veriyor cihaz ve aynı yere dönüp sürekli orada kalıyor. Çözümünü bilen var mıdır?
çözdün mü kardeşim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Matemamca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bulut
Cihazım
İphone 6
Konular
0
İngilterede yaşıyorsunuz ve telefonu Türkçe kullanmak mı istiyorsunuz? Bunu merak ettiğimden değil okuyan arkadaşların daha sağlıklı cevap verebilmeleri için söylüyorum. Çünkü İngilizce kullanıyorsanız Çin romunda da zaten ingilizce dili mevcut.
Eğer amacınız telefonu Türkçe kullanmaksa; Global versiyon alınca hiçbir şey yapmadan direk Türkçe kullanabilirsiniz, tabi ki yanında bir çok dil ile beraber. Global olmayan cihazları için için 14 gün bekleyip BL kilidi açıp Türkçe'nin de içinde olduğu global romu yüklüyor. Yani siz direk Global cihaz alacağınız için bunların hiç birine gerek kalmayacak.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, türkçe kullanmasam da olur, ben yüz tanıma ve diğer sorunlar sanki globalde kalkıyormuş gibi düşündüm. Daha stabil gibi. O zaman çok önemli değil. Peki aynı telefon ali expreste 340 pound ve 128 gb. Ebayde 460 pound. Garanti olmuyor sanırım çinden getirtirsem. Vergi verme durumu olacak mı acaba aliexpresste?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

melito15211

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
melih
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
2
arkadaslar merhaba ben mi8 aldim rom atmam gerekiyor sizce hangi uygulama ile atiyim bende xiaomitool diye birsey var sizce iyimidir?

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Mi8 için çok fazla rom yok yeni çıkmış olmasından dolayı. Telefonun da China rom mu yüklü? BL kilidin açık mı? Bunları belirtseydin daha düzgün cevaplar alabilirdin. Şahsi fikrim şu an mi8 i Global Stable Miui9 ile kullanman bunu da MiFlash 2016.04.01 64 Bit versiyonu ile yaparsan senin için daha iyi olur. Çünkü yeni versiyon FlashToollarda BL kilitleme seçeneği falan var yanlışlıkla o işaretli kalırsa BL yi kilitleme çalışır telefon bunun sonucunda da Brick olur telefonun.

MiFlash 2016.04.01 64 'I Buradan
Mi8 için en son Glabal romu da indirebilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi8 için çok fazla rom yok yeni çıkmış olmasından dolayı. Telefonun da China rom mu yüklü? BL kilidin açık mı? Bunları belirtseydin daha düzgün cevaplar alabilirdin. Şahsi fikrim şu an mi8 i Global Stable Miui9 ile kullanman bunu da MiFlash 2016.04.01 64 Bit versiyonu ile yaparsan senin için daha iyi olur. Çünkü yeni versiyon FlashToollarda BL kilitleme seçeneği falan var yanlışlıkla o işaretli kalırsa BL yi kilitleme çalışır ve bunun sonucunda da Brick olur telefonun.

MiFlash 2016.04.01 64 'ı
Mi8 için en son Glabal romu da indirebilirsin.

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Hepsiburda kendi adı altında 64 gb versiyonu global versiyon olarak bootloader kapali satıyor şuan sarj aleti vs turkiye uyumlu migrosta satilan urun ise bootloader acik global rom sonradan yuklenmis sanrim ve sarj aleti turkiye uyumlu degil

tahacelik21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi8
Konular
0
bu global romu zip olarak cihaza indirip guncelleme merkezinden guncelleme paketini secten yapamiyozmu ben yapmaya calisiyom sorry,flash older version is not allowed hatasi veriyo. BL kilidi acik

Üst Alt