Yardım Mi8 ekran kırıldı.

mmcamyel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9T
Meslek
ÖĞRETMEN
Konular
6
Merhaba arkadaşlar. Telefon yere düştü ve ekran çatlağı oluştu. Calisiyor fakat ekran yarısı belli belirsiz görünüyor. Fiyat nedir. Forumda tamirci arkadaşlar ya da tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Yer Niğde

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
geçmiş olsun hocam benimde ekran cuma günü düştü ve kırıldı aynı sizinki gibi yarım ekran oldu sonradan hep gitti gsmiletişime bıraktım ben 550 tl 2 saate veririz dediler ekran var dediler inşallah yaparlar pazartesi alacağım bilgi veririm :)

Oyla:

mmcamyel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9T
Meslek
ÖĞRETMEN
Konular
6
Benimki de gsm iletisimdi. Stok var dediler teyit etmiştim. Kargoladım. İade oldu yapamadılar. Xiaomi teknik servis pazartesi gorusecegim artik. Aliexpress zor olur kod falan olmazsa.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vaktin varsa Çin den ekranı satın alarak anlayan bir telefoncuya montajını yaptır. Fakat ekran kodu vs gibi şeyler varsa gelen ekran uyumsuz olabilir.

* * *

Google amcaya "acilceptamiri" yaz ve çıkan işyeri ile görüş.
Acilceptamiri de 530 yazıyor fakat xiaomiteknik servis orjinal cam takilir derken acilceptamiri piyasadaki en kaliteli malzeme diyor. Yan sanayi mi takacak acaba. Yarın görüşeceğim. Sonuç yazarım

Son düzenleme:
Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Benimki de gsm iletisimdi. Stok var dediler teyit etmiştim. Kargoladım. İade oldu yapamadılar. Xiaomi teknik servis pazartesi gorusecegim artik. Aliexpress zor olur kod falan olmazsa.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Acilceptamiri de 530 yazıyor fakat xiaomiteknik servis orjinal cam takilir derken acilceptamiri piyasadaki en kaliteli malzeme diyor. Yan sanayi mi takacak acaba. Yarın görüşeceğim. Sonuç yazarım
Orijinal ekran denilen yere üç kez yaptırdım üçü de orijinal değildi, Çin den en fazla olumlu yorumu olan ekranı aldım yine orijinal değildi... (Redmi Note 4)

Oyla:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6

İnşallah kodluk bir durum yaşamam :) bu arada ekranı yaptırır yaptırmaz satacağım artık eskisi gibi olmayacak çünkü hiç birşey ;(

Oyla:

mmcamyel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi9T
Meslek
ÖĞRETMEN
Konular
6
Gsm iletişim ile bugün tekrar iletişim kurduk. Elindeki 4 ekran ile deneme yaptığını fakat goruntu alamadığını soyledi. Anakart arizaliymis. Nasil is anlamadim. Bir de kargoyu gonderirken alici odemeli vermiş. Madem parani alamadim kargonu da odemem demis galiba. Gsm iletisim hic iyi bir hamle olmadı bu.

Oyla:

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Bugün aldım cihazı GSM iletişim den ve dediğim gibi gerçekten çok kötü bir ekran kafasına göre oyunda hareketler yapıyor pubg de ama genel olarak yine de hiç yoktan iyi dir kalitesini pek beğenmedim fakat

Oyla:

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
Selamlar gecmis olsun. 2-3 sene onceydi sanirim ekrani kirik lg g2 yi tamir icin kadikoy gsm iletisime goturmustum. Ertesi gun almaya gittim ekran degismis ama kirpma yapiyodu boyle dalgalanma gibi. Bu sekilde kullanamam rahatsiz eder dedim tekrar degistirelim dediler. Ertesi gun yine gittim yine ayni sorun. Dedim o zaman sokun ekraninizi cihazi geri verin. 45 dk 1 saat bekledim.farkli bi kirik ekran takmislar telefon acilmiyo hic isigi bile yanmiyo. Ben verdigimde en azindan ekranin yarisi calisiyodu. Oylece aldim telefonu mecbur sonra hevesim kacti cop oldu gitti telefon. Pek guven vermedi bana bu gsm iletisim.yeri gelmisken soylemek istedim.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bugün aldım cihazı GSM iletişim den ve dediğim gibi gerçekten çok kötü bir ekran kafasına göre oyunda hareketler yapıyor pubg de ama genel olarak yine de hiç yoktan iyi dir kalitesini pek beğenmedim fakat
Bu durumun olduğunu yazarak bilgilendirme yapınca, forumda alınan kızan, küsen üyeler oluyor maalesef... Servisi bilmiyorum ama dışarıdan temin edilen ekranların büyük bir bölümü yan sanayi diye tabir edilen ekranlar ve üzerindeki ekranın yerini zor tutuyor. Hatta tutmuyor.

4 kez Redmi Note 4 ekranı değiştirmiş birisi olarak benim tecrübem bu maalesef. :(

Oyla:
Üst Alt