İnceleme Mi8 Deji Batarya

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Kullanıma şarj etme durumuna göre değişir tabi. 1 senede de bitse çok takılmıyorum pil değiştirme konusuna. 10.0.2.0 sürümünde kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
Valla hocam ne telefonu şarj ettiğim ana dikkat ederim, ne de şarjdan çıkardığım ana. Zaten ekran süresine bakmayı bırakalı 3 sene olmuştur. Bii ara bende de hastalık dı ekran süresine bakmak, ama çoook eskiden tabii, şimdi ne öyle bir vaktim var, ne onunla uğraşacak sabrım. Böyle çok daha güzel... Canı çıkana kadar kullanırım, koyverdiği yerde yeni telefon alırım. Eskiden 1 sene de 3 telefon değiştirdiğim olur du, artık güç yetmez tabii, vergiler ve zamlar ile bu hobi de bitti artık benim için... Teknoloji namına ne varsa gidiyor elimizden...

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Valla hocam ne telefonu şarj ettiğim ana dikkat ederim, ne de şarjdan çıkardığım ana. Zaten ekran süresine bakmayı bırakalı 3 sene olmuştur. Bii ara bende de hastalık dı ekran süresine bakmak, ama çoook eskiden tabii, şimdi ne öyle bir vaktim var, ne onunla uğraşacak sabrım. Böyle çok daha güzel... Canı çıkana kadar kullanırım, koyverdiği yerde yeni telefon alırım. Eskiden 1 sene de 3 telefon değiştirdiğim olur du, artık güç yetmez tabii, vergiler ve zamlar ile bu hobi de bitti artık benim için... Teknoloji namına ne varsa gidiyor elimizden...
Valla bende dün 11.0.5.0 sürümünü yükledim eskiden ışık hızıyla çalışan parmak izi okuyucu 0.5 saniye daha geç açılıyor artık o yüzden ekran süresini sordum size sürüm düşürmeyi düşünüyorum :) 1 senede 3 telefon değiştirebilen insanlar artık vergi rekortmenleri listesine dahi girebilir duruma geldi :D

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Valla bende dün 11.0.5.0 sürümünü yükledim eskiden ışık hızıyla çalışan parmak izi okuyucu 0.5 saniye daha geç açılıyor artık o yüzden ekran süresini sordum size sürüm düşürmeyi düşünüyorum :) 1 senede 3 telefon değiştirebilen insanlar artık vergi rekortmenleri listesine dahi girebilir duruma geldi :D
Ben şuan 10.0.2.0 sürümünü kullanıyorum, yani hiç güncellemedim telefonu. Parmak izi okuyucu o kadar hızlı çalışıyor ki, bazen telefonu elime alırken parmağım anlık temas ediyor ve şak diye açıyor. Batarya ise, sabah 8 den akşam 7 ye kadar kalan bataryam % 20. Oyun oynamam, sosyal medya ve İnternet kullanımı, WhatsApp, telefon görüşmesi Vs...
Dediğiniz gibi, artık bırak senede 3 telefonu, 2 yılda 1 bile değiştiremiyoruz. Çok büyük paralar gerekiyor.

Ben şimdi mıuı 12 çıkmasını ve tüm hatalarından arınmış bir global yazılım bekliyorum. Birkaç sene de öyle kullanırım, sonra yaa anneme yaa babama veririm telefonu.

Yine orta karar bir telefon alıp yoluma bakarım.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
10.3.6 eu yada 10.3.5 global güncelleme bundan sonrası pilden yiyor malesef ,

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Ben şuan 10.0.2.0 sürümünü kullanıyorum, yani hiç güncellemedim telefonu. Parmak izi okuyucu o kadar hızlı çalışıyor ki, bazen telefonu elime alırken parmağım anlık temas ediyor ve şak diye açıyor. Batarya ise, sabah 8 den akşam 7 ye kadar kalan bataryam % 20. Oyun oynamam, sosyal medya ve İnternet kullanımı, WhatsApp, telefon görüşmesi Vs...
Dediğiniz gibi, artık bırak senede 3 telefonu, 2 yılda 1 bile değiştiremiyoruz. Çok büyük paralar gerekiyor.

Ben şimdi mıuı 12 çıkmasını ve tüm hatalarından arınmış bir global yazılım bekliyorum. Birkaç sene de öyle kullanırım, sonra yaa anneme yaa babama veririm telefonu.

Yine orta karar bir telefon alıp yoluma bakarım.

Dün ilk şarjım bitti 8 saate yakın ekran süresi aldım bende oyun oynamam sosyal medya video vs. Eskiden parmak izi okuyucu aynen dediğiniz gibiydi en ufak parmak dokunmasına açılıyordu ancak şu an inanılmaz yavaşlama var büyük ihtimalle 10.0.2.0 sürümü yüklerim bende

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
oguzhanbekci hocam nasıl hala memnun musunuz bataryadan? Benim eski mi 5 vardı kardeşime verdiğim ona batarya bakıyorum da orjinal görünen çakma bataryalardan almaktansa bu markayı almayı düşündüm.

tapir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi 8
Konular
0
Ben de batarya alacağım. Deji'den memnunsanız ben de alayım diyorum

procodertr