Yardım Mi8 bazen SMS göndermiyor

mymurat1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi8
Konular
5
Arkadaşlar yeni mi8 aldım bazı numaralara normal şekilde SMS gönderebilirim fakat bazı numaralara da normal olarak mesaj gönderiyorum sorun yok ama aynı numaraya ikinci mesajı göndereceğim zaman gönderilemedi diye hata veriyor nasıl düzeltebiliriz?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar yeni mi8 aldım bazı numaralara normal şekilde SMS gönderebilirim fakat bazı numaralara da normal olarak mesaj gönderiyorum sorun yok ama aynı numaraya ikinci mesajı göndereceğim zaman gönderilemedi diye hata veriyor nasıl düzeltebiliriz?
Bu mevcut bir sorun hocam , maalesef bende çözümünü bulamadım. Gerçekten sinir bozucu

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Sorunu kendimce kişiyi tamamen silip numarasının başına +90 koyarak çözdüm
Hocam bende herkes +90 olarak kayıtlı fakat bir zaman sonra üst üste mesaj gönderince kalıyor öyle gönderiliyor diyor fakat karşı taraf mesajı görüp cevabını bile gönderiyor

Oyla:

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Bende de maalesef mesaj gönderiliyor diyor uzun bir süre sonra farkediyorum ki mesaj 5 saattir gitmemis, gitse bile durum değişmiyor. Bana da hakanlevent beyin dediği doğru gibi geliyor. Ne zaman VoLte açtım böyle olmaya başladı...

Oyla:

hakanlevent

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Konular
2
volte 4,5 uzerınden sesli konusma teknolojisi normalde 4g de arama yaptıgınızda 3g ye yada gsm e düşer bunda 4 g üzerinden konusturuyor genıs band sayesinde daha net ses gelip gidiyor ancak akıllı telefonumuz volte acıksa sms i 4g üzerinden göndermeye çalısıyor normalde anlık olarak 3g veya gsm üzerinden gondermesi gerekli

Oyla:

semihburakerkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
5
türk telekomda volte açıkken aynı sorun bendede vardı şimdi turkcellde herhangi bir sorun yaşamıyorum

Oyla:
Üst Alt