Soru Mi8 android 11 alması?

Sen 123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih Byrktr
Cihazım
Redmi note 7
Konular
101
Arkadaşlar merhabalar.Mi 8 de android 11 alacak cihazlar arasına girmeyi başardı.Androidn8.1 le çıktığı halde.Bu konu hakkında fikirleriniz neler?

Sen 123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih Byrktr
Cihazım
Redmi note 7
Konular
101
hangi redmi serisi 2 tane android güncellemesi aldı? şimdi redmi k20 k20 pro falan demeyin gülerim haha--
Hocam hangisinin aldıgini almadıgini bilmiyorumda rn8 pronun android 10da kalması saçma olmaz mı?

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam hangisinin aldıgini almadıgini bilmiyorumda rn8 pronun android 10da kalması saçma olmaz mı?
O zaman neden redmi serisi 2 android alıyor dediniz :) size göre saçma ama xiaomiye göre mantıklı onların güncelleme politikası böyle araştırın örneğin redmi 5 plus 7.1.1 ile çıktı 8.1 verildi bitti note 6 pro android 8.1 ile çıktı android 9 verildi bitti ama miui güncellemesi gelmeye devam ediyor tabi.
bol keseden android güncellemesi verilirse bu cihazlar nasıl eskiyecek yeni çıkan cihazları kim alıcak? 6 ayda bir redmi serisi çıkıyor sonbaharda yeni redmi serilerini görücez.

Oyla:

Sen 123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih Byrktr
Cihazım
Redmi note 7
Konular
101
O zaman neden redmi serisi 2 android alıyor dediniz :) size göre saçma ama xiaomiye göre mantıklı onların güncelleme politikası böyle araştırın örneğin redmi 5 plus 7.1.1 ile çıktı 8.1 verildi bitti note 6 pro android 8.1 ile çıktı android 9 verildi bitti ama miui güncellemesi gelmeye devam ediyor tabi.
bol keseden android güncellemesi verilirse bu cihazlar nasıl eskiyecek yeni çıkan cihazları kim alıcak? 6 ayda bir redmi serisi çıkıyor sonbaharda yeni redmi serilerini görücez.
Hocam rn6pro 2 tane android güncellemesi almamış demişsiniz.Dogrudur Ama rn5 serisi almış

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Hocam rn6pro 2 tane android güncellemesi almamış demişsiniz.Dogrudur Ama rn5 serisi almış
İsimlendirme yüzünden karıştırmışsınız. xiaomide çinde sunulan cihazlar ile global pazarda sunulan isimler farklı oluyor redmi note 5 aslında redmi 5 plus ve 1 android güncellemesi aldı.
örneğin mi8 se modeli çine özel üretilmiş global resmi türkçe romu yok band20 desteklemiyor ama bu cihazı türkiyeye getirip malum yollardan sattılar bu cihazı alanlarda custom romlarla modem dosyalarıyla uğraştı sürekli.
dediğim gibi mi serisi 2 android redmi serisi 1 android alır her zaman.

Oyla:
Üst Alt