Satış Mi8 128 GB ile iphone 7 128gb takas edeyim mi...

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
iPhone'un planlı eskitme politikası ile şurda o cihazı en fazla 2 sene daha stabil kullanabilirsiniz. Sonrasında kasmalar donmalar daha neler neler.
Ancak mi 8 rahat bir şekilde custom rom vb uğraşmadan MIUI arayüzüyle en az 5 sene sizi götürür iyi bakarsanız cihaza.

Şu anın gözüyle bakmayın sadece. İleriyi de düşünün sık sık cihaz değiştirmiyorsanız.
Aynen hocam elbet 3.5 yıl kullanmaktır niyetimiz. Ama bildiğim kadarı ile iphone kolay kolay güncellemeyi kesmez. Önerin için çok sağol her bir öneri bana yol gösteriyor.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam ben mi 6 ile bile takas etme inanın miui bambaşka ve kullanıcı dostu. Miui candır gerisi heyecandır..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Aynen hocam elbet 3.5 yıl kullanmaktır niyetimiz. Ama bildiğim kadarı ile iphone kolay kolay güncellemeyi kesmez. Önerin için çok sağol her bir öneri bana yol gösteriyor.
Güncellemeyi kesmediği için zaten en fazla 2 sene hocam :) güncelleme vererek eski cihazlari kenara ayırıyor firma..

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Güncellemeyi kesmediği için zaten en fazla 2 sene hocam :) güncelleme vererek eski cihazlari kenara ayırıyor firma..

Bunu bilmiyorum. Ama şimdi bir iphone kullanıcısı da aynı şeyi söyledi. Eski cihazlar yeni güncelleme ile daha ağır oluyormuş yani kaldıramıyor.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Bunu bilmiyorum. Ama şimdi bir iphone kullanıcısı da aynı şeyi söyledi. Eski cihazlar yeni güncelleme ile daha ağır oluyormuş yani kaldıramıyor.
Evet hocam, o yüzden güncelleme gelmesine sevinmek yerine üzülmek gerekiyor aslinda..

Üst Alt