Satış Mi8 128 GB ile iphone 7 128gb takas edeyim mi...

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar Mi8 128gb 2 aylık cihaz Çin den geldi telefon sıfır ayarında. Bir arkadaş iphone 7 128 GB 2 yıllık cihaz ile takas istiyor. Sizde mantıklı olur mu. Üstüne para almam gerekir mi. Başa baş takas istiyor. Fikirleriniz eksi yönleri artı yönleri neyse paylaşır iseniz sevinirim.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Arkadaşlar Mi8 128gb 2 aylık cihaz Çin den geldi telefon sıfır ayarında. Bir arkadaş iphone 7 128 GB 2 yıllık cihaz ile takas istiyor. Sizde mantıklı olur mu. Üstüne para almam gerekir mi. Başa baş takas istiyor. Fikirleriniz eksi yönleri artı yönleri neyse paylaşır iseniz sevinirim.
Anladığım kadarıyla mi8 cihazı siz vereceksiniz ve iPhone 7 alacaksınız. Hem de basa bas olarak yani para da almayacaksiniz. Ürünlerin güncel fiyatını karşılaştırmayın, mi8 iPhone 7 yi ezer geçer benim fikrim.. bence cihazdan memnunsaniz hiç bulaşmayın eğer memnun değilseniz ve illa takas düşünüyorsanız one plus serisine yönelin derim.

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Mi8 gibi bir cihazi verip üzerine farkli bir sürü cihaz çıkmış, eskimiş bir modeli almanizi kesinlikle tavsiye etmem.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Anladığım kadarıyla mi8 cihazı siz vereceksiniz ve iPhone 7 alacaksınız. Hem de basa bas olarak yani para da almayacaksiniz. Ürünlerin güncel fiyatını karşılaştırmayın, mi8 iPhone 7 yi ezer geçer benim fikrim.. bence cihazdan memnunsaniz hiç bulaşmayın eğer memnun değilseniz ve illa takas düşünüyorsanız one plus serisine yönelin derim.

Teşekkür ederim hocam. Aslında hep Android kullandım. Ama şu xiaomi nin güncelleme sonra hataları ve sorunu geç çözmeleri çok can sıkıcı. İphone her yönü ile kalite. Ayrıca Mi8 de kızıl ötesi olmaması çok canımı sıkıyor mi6 da vardı önceki telefonum da. Eksileri artıları kıyaslamam lazım tabi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi8 gibi bir cihazi verip üzerine farkli bir sürü cihaz çıkmış, eskimiş bir modeli almanizi kesinlikle tavsiye etmem.
Teşekkürler hocam.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Teşekkür ederim hocam. Aslında hep Android kullandım. Ama şu xiaomi nin güncelleme sonra hataları ve sorunu geç çözmeleri çok can sıkıcı. İphone her yönü ile kalite. Ayrıca Mi8 de kızıl ötesi olmaması çok canımı sıkıyor mi6 da vardı önceki telefonum da. Eksileri artıları kıyaslamam lazım tabi.
Tabiki kullanım amacınızı ve şikayetlerinizi bilemem lakin şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki iPhone 7 aldığıniza bir süre sonra pişman olacaksinizdir çünkü mi8 ile aynı segment ve kalitede bir model degil. Bu nedenle illa geçmek isterseniz ya üst model bir iPhone modeli ile yapın bu işlemi ya da nacizhane fikrim oneplus markasida yönelin. Karar tabiki sizin.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
asrın hatasını yaparsın (şahsi fikrim). İphone o kadar kapalı bir sistemki kullanıcılarına bile bazen saç baş yoldurtuyor.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
1960 mAh pili var delirtir :)

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Hocam işte özellikle pil olayı da kafama takılıyor. İphone nun tek artısı stabil olması.
valla bende redmi Note 4 Global SD var 9.5.11.0 sürüm çok çok stabil bide üstüne 4000mAh pil var
siz bilirsiniz yani :)

E>MISever<3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fakkoh
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
iPhone'un planlı eskitme politikası ile şurda o cihazı en fazla 2 sene daha stabil kullanabilirsiniz. Sonrasında kasmalar donmalar daha neler neler.
Ancak mi 8 rahat bir şekilde custom rom vb uğraşmadan MIUI arayüzüyle en az 5 sene sizi götürür iyi bakarsanız cihaza.

Şu anın gözüyle bakmayın sadece. İleriyi de düşünün sık sık cihaz değiştirmiyorsanız.

Üst Alt