Yardım Mi6x çakma rom sıkıntısı acil

Kadir Dağdelen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi mi6x
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MultiRom 9.5.11.0 (ODCCNFA) kararlı
Telefon Modeli
Mİ6X
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Cihazım mi6x içinde denilene göre çakma rom varmış bu işleren anlamam ama cihaz çok hantal kasmalar oluyor bu nedenle tükçe mıuı 10 yüklemek istiyorum bu işlerden hiç anlamıyorum herkes yaz youtube çıkar filan diyorlar ama görünüşe bakılırsa çok zor bana yardımcı olabilecek biri varmı??
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Bootloader kilidini açtıktan sonra twrp flashlayıp daha sonra developer romunu indirip flashlayabilirsiniz.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

Kadir Dağdelen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi mi6x
Konular
1
bootloader açık olup olmadığını nasıl anlıyacam cidden epey uzun iş bu valla xioami pişmanlık gibi bin yılın başı telefon alıyorum aman efendim çakma rom cıhaz aşırı hantal çalışıyor herkes xioami demeyi biliyor ama bu işleri kimse konuşmuyor .

uzaktan bağlanarak yardımcı olurmusunuz işiniz yoksa teşekkürler

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bootloader açık olup olmadığını nasıl anlıyacam cidden epey uzun iş bu valla xioami pişmanlık gibi bin yılın başı telefon alıyorum aman efendim çakma rom cıhaz aşırı hantal çalışıyor herkes xioami demeyi biliyor ama bu işleri kimse konuşmuyor .

Cihazı açılışta Mİ logosunun altında Unlock yazar. Yazmazsa BL kapalı demektir.

Xiaomi kullanmak için twrp,rom,root işlerini öğrenmek zorundasınız maalesef.
Her güncelleme de insanları uzaktan bağlanın şu güncellemeyi yapın denmez. Bu yüzden Xiaomi kullananların ensesi kalındır ;)

Aradığınız bütün konular bu bölümde mevcut tek tek okuyacak ve bolca video izleyerek yapacaksınız. Kolay gelsin....

Önemli İpuçları

Oyla:

Kadir Dağdelen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi mi6x
Konular
1
Cihazı açılışta Mİ logosunun altında Unlock yazar. Yazmazsa BL kapalı demektir.

Xiaomi kullanmak için twrp,rom,root işlerini öğrenmek zorundasınız maalesef.
Her güncelleme de insanları uzaktan bağlanın şu güncellemeyi yapın denmez. Bu yüzden Xiaomi kullananların ensesi kalındır ;)

Aradığınız bütün konular bu bölümde mevcut tek tek okuyacak ve bolca video izleyerek yapacaksınız. Kolay gelsin....

Önemli İpuçları
meizu cihazımda var böyle insanları imtihan eder gibi yormuyor ne olursa olsun çin sürümüde yükledim hemen indiriyorsunuz tak yükleye bastında hemen yüklüyor olması gerekn buda işte ınsanı uğraştırması bilmek zorunda olammak lazım böylesi gereksiz işleri. ensesi kalın grup ;)

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
meizu cihazımda var böyle insanları imtihan eder gibi yormuyor ne olursa olsun çin sürümüde yükledim hemen indiriyorsunuz tak yükleye bastında hemen yüklüyor olması gerekn buda işte ınsanı uğraştırması bilmek zorunda olammak lazım böylesi gereksiz işleri. ensesi kalın grup ;)

Hocam GLOBAL stabil rom kurarsan hiç uğraştırmaz seni xiaomi. Ama kullandığın cihaz ÇİN için üretilmiş ve sen burada bu cihazı dediğim yöntem uygulayarak kullanabilirsin yani mecbur ensen kalınlaşacak :)

Yok ben ensemden memnunum dersen xiaomi markasında GLOBAL bir cihaz alacaksın...

Oyla:

Kadir Dağdelen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi mi6x
Konular
1
Hocam GLOBAL stabil rom kurarsan hiç uğraştırmaz seni xiaomi. Ama kullandığın cihaz ÇİN için üretilmiş ve sen burada bu cihazı dediğim yöntem uygulayarak kullanabilirsin yani mecbur ensen kalınlaşacak :)

Yok ben ensemden memnunum dersen xiaomi markasında GLOBAL bir cihaz alacaksın...
tamam ensem kalınlaşsında cihaz kilit açık birde yeniden başlat yaparken bi seçenek var fasboot mode direk ne yapmama lazım nereden başlıyalım yedek alma filan

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek