Soru Mİ6 vs İphone 7 Camera

Hekimmkorkmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hekim
Cihazım
mi6
Konular
1
Mi6 ile İp7 arasında kararsız kaldım arada 900 Tl fark var Mi6 nın ön kamerası İphone 7 ile kıyaslanır mı kullanan arkadaslar örnekleri atarmısınız? Birde telefonun ön ve arka camın kırılmasında tamir konusunda sıkıntı yaşarmıyım? Cevaplarsanız sevinrim. Bu arada S7 edge den Mi6 ya geçeceğim. Son olarak Mi6 ile Mi5x in arka kamerası aynı ama ön kamerada aynı bilmiyorum bilenler cevaplayabilir mi . İyi akşamlar.

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
S7edge den gecmeye hic gerek yok bence ,cokfazla bi deneyim farki yasamazsiniz
[doublepost=1513785381,1513785326][/doublepost]S7edge in kamerasi bu arada iphone 7 ve mi6 dan iyi :)

Oyla:

Hekimmkorkmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hekim
Cihazım
mi6
Konular
1
S7edge den gecmeye hic gerek yok bence ,cokfazla bi deneyim farki yasamazsiniz
[doublepost=1513785381,1513785326][/doublepost]S7edge in kamerasi bu arada iphone 7 ve mi6 dan iyi :)
S7 edge yi sattım :) o zaman şubat sonuna kadar çıkacak cihazları mı beklemeliyim ? .xd

Oyla:

Erdem123

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 6
Konular
27
Mi6 ile İp7 arasında kararsız kaldım arada 900 Tl fark var Mi6 nın ön kamerası İphone 7 ile kıyaslanır mı kullanan arkadaslar örnekleri atarmısınız? Birde telefonun ön ve arka camın kırılmasında tamir konusunda sıkıntı yaşarmıyım? Cevaplarsanız sevinrim. Bu arada S7 edge den Mi6 ya geçeceğim. Son olarak Mi6 ile Mi5x in arka kamerası aynı ama ön kamerada aynı bilmiyorum bilenler cevaplayabilir mi . İyi akşamlar.
Az ve doğru ışığı yakalayamadigin her ortamda iPhone 7nin ön kamerası çok daha iyi ama pil,şarj,hız ve ozellistirme bakımından mi 6 çok daha iyi.bende mi6 var ev arkasimda 7 gunduz ben çekim yapıyorum akşamları o :/

Oyla:

TahaKaradeniz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
MI5
Konular
3
Hocam Xiaomi cihazların çoğu itibariyle ışık az olduğunda çekimi çok kötü. Mi5 gibi amiral gemisi kullanan biri olarak söylüyorum. Diğerlerinde de benzer yorumları okudum. S7, iPhone 7 ile kamera konusunda kıyas yapılabileceğini sanmıyorum

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
1 yıl kadar iphone 7 kullandım ön kamerada sanal flaş olması gerçekten etki veriyor yazılımsal bir şey ama çok işe yarıyor . Mi 6 da kamera daha iyi ama karanlık olunca haliyle birşey çekemiyor
Sonuç olarak yazılımsal bir kod ile mi 6 ya sanal flaş özelliği gelirse mükemmel olacak

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Mx camera adlı programlarda ekran flash olarak kullanma özelliği yazılımsal olarak zaten var çok büyük olay değil. Eğer s7 edge ayarında çekim istiyorsanız mi note 3 ün dxo mark skoru size ipucu verebilir

Oyla:

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Mx camera adlı programlarda ekran flash olarak kullanma özelliği yazılımsal olarak zaten var çok büyük olay değil. Eğer s7 edge ayarında çekim istiyorsanız mi note 3 ün dxo mark skoru size ipucu verebilir
Düzeyi yetersiz ayrıca programın arayüzü beğenmedim hocam ciddi bir başarı gerektiriyor ne çok uzun süre ne çok kısa süre duracak bu sanal flash ayrıca bazı programlarda ışık flashı açıkken hemen çekiyor ( iphone bu konuda seri çok başarılı) ama diğer programlar ön flash bitiyor daha yeni çekmeye başlıyor.

Oyla:

Pochemuchka

Deneyimsiz Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
pochemuchka
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
8

Hocam mi6ya geçerseniz tek kazancınız performans olacaktır kameradan beklentiniz s7 edge'in çok çok altında olsun. S7 edge kamerasıyla kıyaslayabileceğiniz iphone 7 değil ama iphone 7 plus olabilir

Oyla:

tugseryldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğser
Cihazım
mi6 128gb
Konular
5
iPhone den şaşma derim

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt