Yardım Mi6 TWRP dosyalar şifrelenmiş şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Merhaba arkadaşlar Rom kullanıyorum sürekli yenileri çıktıkça değiştirmeler felan en son yüklediğim romda gayet güzel fakat ben sıfırlamadan twrpden Magisk yüklemek istiyorum ama zip olarak indirip telefon hafızasına girdiğimde TWRP üzerinden dosyalar şifreli olarak görünüyor hepsinde ayrı ayrı değişik rakam ve yazılar cıkıyor klasör gibi ama değil içleride hep boş bir türlü bulamadım yardım ederseniz sevinirim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba arkadaşlar Rom kullanıyorum sürekli yenileri çıktıkça değiştirmeler felan en son yüklediğim romda gayet güzel fakat ben sıfırlamadan twrpden Magisk yüklemek istiyorum ama zip olarak indirip telefon hafızasına girdiğimde TWRP üzerinden dosyalar şifreli olarak görünüyor hepsinde ayrı ayrı değişik rakam ve yazılar cıkıyor klasör gibi ama değil içleride hep boş bir türlü bulamadım yardım ederseniz sevinirim.
Aşağıdaki konuda bulunan TWRP yükleyin hocam.
Recovery - Mi 6 Twrp 3.2.3-0 (Sagit)

Oyla:

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Maalesef olmadı Ottoman hocam yükledikten sonra kod sayfasında şöyle birşeyle karşılaştım.

E: this twrp does not have synthetic password decrypt support
Varsayılan şifre ile çözülemedi. Veri biçimlendirilmesi yapmanız gerekebilir diyor. Ama ben biçimlendirme yapmak istemiyorum ne yapacağım.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Maalesef olmadı Ottoman hocam yükledikten sonra kod sayfasında şöyle birşeyle karşılaştım.

E: this twrp does not have synthetic password decrypt support
Varsayılan şifre ile çözülemedi. Veri biçimlendirilmesi yapmanız gerekebilir diyor. Ama ben biçimlendirme yapmak istemiyorum ne yapacağım.
Hocam konuda yazdığı gibi "lazy flasher" (Forum içerisinde mevcut) veya son seçenek olarak yedeklerinizi aldıktan sonra veri biçimlendirme yapmanız gerekir.

Oyla:

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
daha yeni romladım ama mecbur gibi, olmazsa usb bellek ile bağlayıp deneyeceğim Hocam zaman ayırdıgınız için teşekkür ederim :)

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
daha yeni romladım ama mecbur gibi, olmazsa usb bellek ile bağlayıp deneyeceğim Hocam zaman ayırdıgınız için teşekkür ederim :)
Rica ederim hocam Estağfurullah, geçmiş olsun.
İyi forumlar :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt