Yardım MI6 türk Telekom şebeke

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Arkadaşlar merhaba son 2-3 haftadır telefonun şebekesinde sorunum var her zaman telefon görüşmesi yaptığım yerden şimdi telefon çekmiyor başka telefonda o yerde çekiyor üstelik oda Türk Telekom şebeke ayarlarınızı vs gerekli olan ne varsa Türk Telekom kullananlar bana acil yardımcı olabilirmi

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizin sorununuz bendede vardı telefonum mi 6 telefonun sinyal ve wi-fi anteni kopmuş yaptırdım düzeldi .
Hocam durduk yere nasıl kopmuş ya ve benim sorunum sadece evde oluyor yani şöyle söyleyim evde her zaman gayet güzel konuştuğum yerde son 3 haftadır telefon çekmiyor dışarıda gayet güzel 4.5G çekiyor

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam durduk yere nasıl kopmuş ya ve benim sorunum sadece evde oluyor yani şöyle söyleyim evde her zaman gayet güzel konuştuğum yerde son 3 haftadır telefon çekmiyor dışarıda gayet güzel 4.5G çekiyor
valla ekstrası ile ilgili bir bilgim yok dediğim gibi lehimi atmış telefonu düşürmememe rağmen yaklaşık 1.5 yıl oluyor alalı ben 2.ci sahibiyim telefonun 8 aydır elimde..

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
valla ekstrası ile ilgili bir bilgim yok dediğim gibi lehimi atmış telefonu düşürmememe rağmen yaklaşık 1.5 yıl oluyor alalı ben 2.ci sahibiyim telefonun 8 aydır elimde..
Valla ilginç ya bakalım eğer ki operatör değiştirince sorun devam ederse bende bj servise gondereyim

Oyla:
Üst Alt