Yardım MI6 türk Telekom şebeke

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Arkadaşlar merhaba son 2-3 haftadır telefonun şebekesinde sorunum var her zaman telefon görüşmesi yaptığım yerden şimdi telefon çekmiyor başka telefonda o yerde çekiyor üstelik oda Türk Telekom şebeke ayarlarınızı vs gerekli olan ne varsa Türk Telekom kullananlar bana acil yardımcı olabilirmi

epbalaban07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Oturduğun yerden çekmiyodur.Bende yeraltından 5 diş şebeke gayet iyi çekiyor. Vodafone var o da 2 diş şebeke çekiyor aynı yerde böyle.

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Oturduğun yerden çekmiyodur.Bende yeraltından 5 diş şebeke gayet iyi çekiyor. Vodafone var o da 2 diş şebeke çekiyor aynı yerde böyle.
Dostum ama başka bir telefondan aynı bölgede rahatça konuşabiliyorum o telefonun hattı da türk telekom yani işin garip tarafı bu

Oyla:

Arthur61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
mi6
Konular
3
Bende son 6 aydır TT sorunlu interneti hiç biyerde düzgün çekmiyor. Telefondanmı diye düşünüyorum ama mi6 alalı 1 yılı geçti ilk 7 ay falan sorunum yoktu TT ile ama son 6 aydır TT internet yok gibi bişey . Vodafone geçeceğim .

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Bende son 6 aydır TT sorunlu interneti hiç biyerde düzgün çekmiyor. Telefondanmı diye düşünüyorum ama mi6 alalı 1 yılı geçti ilk 7 ay falan sorunum yoktu TT ile ama son 6 aydır TT internet yok gibi bişey . Vodafone geçeceğim .
Aynen dostum ya aynı dert bende de var anlattığın gibi bende inşallah taahhüt bitince Turkcell e geçmeyi düşünüyorum

Oyla:

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
Aynı sorun bende de mevcut hatta bazen 4.5g çekmesine rağmen internete bile girmiyor. Pie güncellemesinden sonra bu sorun oluştu belkide yazılımsaldır

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Aynı sorun bende de mevcut hatta bazen 4.5g çekmesine rağmen internete bile girmiyor. Pie güncellemesinden sonra bu sorun oluştu belkide yazılımsaldır
Ya ben pie güncellemesi gelmedi daha kararlıya 8.0 mevcut bende hâla ama sorun bende de var

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Arkadaşlar merhaba son 2-3 haftadır telefonun şebekesinde sorunum var her zaman telefon görüşmesi yaptığım yerden şimdi telefon çekmiyor başka telefonda o yerde çekiyor üstelik oda Türk Telekom şebeke ayarlarınızı vs gerekli olan ne varsa Türk Telekom kullananlar bana acil yardımcı olabilirmi
Hocam bende aynı sorunu yaşıyorum sabit yerde çalışıyorum şebeke çekmiyor artık İnternete özellikle büyük sıkıntı çekiyorum şu aralar

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Hocam bende aynı sorunu yaşıyorum sabit yerde çalışıyorum şebeke çekmiyor artık İnternete özellikle büyük sıkıntı çekiyorum şu aralar
Yani ben Türk Telekom dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum eminim ki Turkcell e gecsem böyle bir sorun yaşamam ama maalesef 154 günlük taahhüt kaldı biter bitmez inşallah Turkcell e geçmeyi düşünüyorum bu şekilde Türk Telekom yüzünden telefondan soğur oldum delirmek üzereyim

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Sizin sorununuz bendede vardı telefonum mi 6 telefonun sinyal ve wi-fi anteni kopmuş yaptırdım düzeldi .

Oyla:
Üst Alt