Tema Mi6 teması Harika!

Foxin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
LG G3
Konular
5
hocam Tema değilde gözüme 6 gb ramden 1.7 gb boşta kalması takıldı.. Biraz fazla ram gidiyor gibi..

böylesi daha iyi izlediğim bazı incelemelerde adam birsürü program açıyor ve ilk açtığı asphalt 8 bile hala arkada açık kalmış oluyor. genelde oyunları arkaplanda kapatır telefonlar ama asphalt 8 gibi bir oyunu bile kapatmamış çok program açtığı halde. bence bu çok iyi birşey. isterseniz zaten geliştirici seçeneklerinde arkada çalışan uygulama sayısını ayarlama limiti var ordanda yapabilirsiniz.

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Hocam temayı direk telefona mi indiricez apk gibi yoksa bilgisayardan mı atacaz nasıl yükleniyor
Bide bununla aynı dimi bunu yüklesem olur senin link açılmıyor
Merhaba arkadaşlar nette gezinirken gördüm mi6 tema diye geçiyor.tema hareketli bayılacaksınız mesela ana ekranda ekrani hareket ettirince renkler değişiyor ayrıca kilit ekranında sola dogru egince müzik çalar sağa doğru egince hava durumu geliyor çok fark orijinal bir tema
Link:

Birebir orjinal mi6 teması mı bu?

temalarda vardi ben begenmemistim ama kilit ekrani guzel:)

Biraz Meuzi yi andırıyor sanki :)

hocam Tema değilde gözüme 6 gb ramden 1.7 gb boşta kalması takıldı.. Biraz fazla ram gidiyor gibi..

Ürün desteklenmiyor hatasi aldim ?

mi note 2 uygun mu ;?

böylesi daha iyi izlediğim bazı incelemelerde adam birsürü program açıyor ve ilk açtığı asphalt 8 bile hala arkada açık kalmış oluyor. genelde oyunları arkaplanda kapatır telefonlar ama asphalt 8 gibi bir oyunu bile kapatmamış çok program açtığı halde. bence bu çok iyi birşey. isterseniz zaten geliştirici seçeneklerinde arkada çalışan uygulama sayısını ayarlama limiti var ordanda yapabilirsiniz.

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Giriş ekranına mi bilgilerinizi girince direkt download ediyor. Mtz uzantısı olarak iniyor sonra offline içeri aktardan download klasörüne indiyse oradan çekiyoruz.tema rami okadar yemez kardeşim tas çatlasın yuzde 3 4 sarji yer ki zannetmiyorum.tema ismi mi6 olarak geçiyor bütün özellikleri ile tamamen çalışırmi denemek lazım bence mi5 note 2 falan olur. Ayrıca uğraşmayın diye ve mi şifresini hatirlamayanlar olabilir diye yandex e yukledim.
Link:

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Giriş ekranına mi bilgilerinizi girince direkt download ediyor. Mtz uzantısı olarak iniyor sonra offline içeri aktardan download klasörüne indiyse oradan çekiyoruz.tema rami okadar yemez kardeşim tas çatlasın yuzde 3 4 sarji yer ki zannetmiyorum.tema ismi mi6 olarak geçiyor bütün özellikleri ile tamamen çalışırmi denemek lazım bence mi5 note 2 falan olur. Ayrıca uğraşmayın diye ve mi şifresini hatirlamayanlar olabilir diye yandex e yukledim.
Link:
Tessekurler burda buldum

ultio_23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eh işte
Cihazım
note 3
Konular
2
1.7 / 6 yazılı yani 4.3 boşta demektir. diğer türlü olması için 4.3 / 6 yazması gerekirdi.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Mi6 dan alınma görüntü değil. Total ram 3 gb gösteriyor. Muhtemelen mi5 serilerinden
Cihazim dan çekilen görüntüdur mi6 128gb o anda clash of clans top eleven instagram chrome tarayıcı açıktı normal okadar ram normalde bos ramim ortalama 3 ve 3.2gb civarında

Üst Alt