Yardım Mi6 SMS sorunu

Msayinn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustaga
Cihazım
Mi5
Konular
1
Herkese merhabalar;
1.5 senedir kullandığım mi6 da bugün (muhtemelen depremden sonra hat gittiği dönem olduğunu var sayıyorum. Türktelekom kullanıyorum ) sms gelmemeye ve göndermemeye başladı. şuanda da arama da gelmemeye başladı telefon açık ancak ulaşılamıyor diyor. ben arama yapabiliyorum mobil veri açık o konuda sorun yok. bu konuyla alakalı olarak bilgisi ve tecrübesi olan varımdır?

Not: 2 kere cihazı sıfırladım ancak değişen bir şey olmadı.

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Herkese merhabalar;
1.5 senedir kullandığım mi6 da bugün (muhtemelen depremden sonra hat gittiği dönem olduğunu var sayıyorum. Türktelekom kullanıyorum ) sms gelmemeye ve göndermemeye başladı. şuanda da arama da gelmemeye başladı telefon açık ancak ulaşılamıyor diyor. ben arama yapabiliyorum mobil veri açık o konuda sorun yok. bu konuyla alakalı olarak bilgisi ve tecrübesi olan varımdır?

Not: 2 kere cihazı sıfırladım ancak değişen bir şey olmadı.
Bu sorunun ile ilgili mobil operatör ile görüşme sağladın mı? onlar ile bu konuyu paylaş ve hattının gelen giden aramalara ve SMS e açık olup olmadığı ile ilgili bilgi al. Bunun dışında herhangi bir şey olma ihtimali neredeyse yok gibi, internete bağlanıyor olması da bunun bir kanıtı.

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Msayinn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustaga
Cihazım
Mi5
Konular
1
Bu sorunun ile ilgili mobil operatör ile görüşme sağladın mı? onlar ile bu konuyu paylaş ve hattının gelen giden aramalara ve SMS e açık olup olmadığı ile ilgili bilgi al. Bunun dışında herhangi bir şey olma ihtimali neredeyse yok gibi, internete bağlanıyor olması da bunun bir kanıtı.

operatör ulaştım ancak herşey normal görünüyor herhangi bir engelleme kapalı durum yok görünüyor. hattı 2 kerede resetlediler ancak sonuç yok

Oyla:

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
operatör ulaştım ancak herşey normal görünüyor herhangi bir engelleme kapalı durum yok görünüyor. hattı 2 kerede resetlediler ancak sonuç yok
deprem dolayısıyla hatlarda meydana gelen uzun süreli özellikle Türk telekom'da meydana gelen 14 15 saatlik kesintinin telefonunda fiziksel olarak herhangi bir arızaya neden olmuş olabileceğini sanmıyorum. İki kere de resetleme yaptım gene de düzelmedi dediğine göre ne olabilir açıkçası tam bir bilmece

Oyla:
Üst Alt