Soru Mi6 ses sorunu (ahize)

umut.carikoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
mi 6
Konular
1
Telefona durduk yere ses sorunu oluştu.Tum sesler geliyor.Ama telefonla konusurken karşı tarafın sesi gelmiyor.Benim sesim gidiyo hoparlör de iken ses geliyo ama normalde gelmiyor.
Mi 6 kararlı son sürüm kullanıyorum daha önce hiç rom yüklemedim. Aşağıda sürüm bilgisini görebilirsiniz. Teknik servis zaman kaybı olacağı için yazılımsal olarak yapılabilecek bir şey varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umtkrhn35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Speakerboost programını kullanarak sorunu cozersiniz ses bayağı yükseliyor. ..
Benimde aynı sorunum vardı,normalde müzik dinlerken sorun yok, telefonla konuşurken sorunluydu, hatta hoparlöre bile aldığımda ses çok az geliyordu ama whatsappdan görüntülü konuşurken problem yok, belli ki sorun yazılımda.1 seneden fazladır telefonu bu şekilde kullanıyordum. bahsettiğin uygulamayı kullandım işe yaradı, uygulamayı kurmadan önce gizli test menüsünden speaker calibre ettirdim sonra ahizeyi test etmemiştim senin önerdiğin uygulamayı denedim ve sonuç eskisi gibi gümbür gümbür ses geliyor. Uygulama normalde 2 gün deneme sürümü var, ben full crack apk indirdim, arkaplanda çalışacak bir uygulama sandım, bildirim çubuğunda falan çalışıyordu, sonra uygulamayı kaldırdım hala ahizeden iyi ses gelmeye devam etti,

Oyla:

ci021

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihat
Cihazım
redmi4
Konular
1
Benimde aynı sorunum vardı,normalde müzik dinlerken sorun yok, telefonla konuşurken sorunluydu, hatta hoparlöre bile aldığımda ses çok az geliyordu ama whatsappdan görüntülü konuşurken problem yok, belli ki sorun yazılımda.1 seneden fazladır telefonu bu şekilde kullanıyordum. bahsettiğin uygulamayı kullandım işe yaradı, uygulamayı kurmadan önce gizli test menüsünden speaker calibre ettirdim sonra ahizeyi test etmemiştim senin önerdiğin uygulamayı denedim ve sonuç eskisi gibi gümbür gümbür ses geliyor. Uygulama normalde 2 gün deneme sürümü var, ben full crack apk indirdim, arkaplanda çalışacak bir uygulama sandım, bildirim çubuğunda falan çalışıyordu, sonra uygulamayı kaldırdım hala ahizeden iyi ses gelmeye devam etti,
Bu tam olarak hangi uygulama? bir sürü var play storeda. link paylaşabilir misiniz?

Oyla:

romanos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
s9
Konular
0
Bende de bu sorun vardı herşeyi yaptım olmadı en son iğne ile birkaç delik açtım sorun düzeldi

Oyla:
Üst Alt