Soru Mi6 ses sorunu (ahize)

umut.carikoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
mi 6
Konular
1
Telefona durduk yere ses sorunu oluştu.Tum sesler geliyor.Ama telefonla konusurken karşı tarafın sesi gelmiyor.Benim sesim gidiyo hoparlör de iken ses geliyo ama normalde gelmiyor.
Mi 6 kararlı son sürüm kullanıyorum daha önce hiç rom yüklemedim. Aşağıda sürüm bilgisini görebilirsiniz. Teknik servis zaman kaybı olacağı için yazılımsal olarak yapılabilecek bir şey varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Telefona durduk yere ses sorunu oluştu.Tum sesler geliyor.Ama telefonla konusurken karşı tarafın sesi gelmiyor.Benim sesim gidiyo hoparlör de iken ses geliyo ama normalde gelmiyor.
Mi 6 kararlı son sürüm kullanıyorum daha önce hiç rom yüklemedim. Aşağıda sürüm bilgisini görebilirsiniz. Teknik servis zaman kaybı olacağı için yazılımsal olarak yapılabilecek bir şey varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Verilerinizi yedekleyerek ayarlardan fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Ya da ses açma + güç tuşuna aynı anda basarak mi ekranı görünce çekerek recovery menüden format data yapabilirsiniz.
Ya da güncelleme kısmından paket yükleme menüsünden en son 8.7.5 beta sürümünün zip dosyasını yükleyerek beta sürümünü deneyebilirsin.
Bu işlemlerin hepsinde verilerin hepsi temizlenir onun için yedek almakta fayda var.

Oyla:

Microline

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Aynı sorunu 1 aydır bende yaşıyorum.Yapmadığım şey kalmadı.Format attım, volteyi açtım, farklı yazılımlar yükledim bir türlü düzelmiyor canı istediğinde ses düzeliyor canı istediğinde bozuluyor.Servise hiç göndermeyin sorun yok diyip geri gönderiyorlar.

Oyla:

umut.carikoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umut
Cihazım
mi 6
Konular
1
Ben şöyle çözdüm dostum
Bir telefoncu arkadaşıma gösterdim kulaklık yerinin tıkantığını söyledi. Diş fırçası ile güzelce temizledi üzerine hava bastı makina ile ( yada çekti elektrik süpürgesi gibi bir şey di) düzeldi sonra
İlk aldığım günkü gibi severek kullanmaya devam ediyorum

Oyla:

palawrath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alper
Cihazım
mi5
Konular
0
Aynı sorunu 1 aydır bende yaşıyorum.Yapmadığım şey kalmadı.Format attım, volteyi açtım, farklı yazılımlar yükledim bir türlü düzelmiyor canı istediğinde ses düzeliyor canı istediğinde bozuluyor.Servise hiç göndermeyin sorun yok diyip geri gönderiyorlar.
kardeş benim ahize hoparlöründen hiç ses gelmiyor, çok çok çok az geliyor. Aramalarda da müzikte de ses yok. Servis sorun yok demez herhalde?

Oyla:

Emir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Mi6
Konular
0
Speakerboost programını kullanarak sorunu cozersiniz ses bayağı yükseliyor. ..

Oyla:

diegos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0

Aynı sorun benim telefonda da var umut çarikoğlu, temizlik sonrası düzeldi demişsin tekrarlama oldu mu?

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37

Dostum hiç uğraşma bende de aynı sorun vardı direk servise gönderdim ahize değişimi yapıldı düzelir yada duzeltirim diye bekleme öyle daha çok zaman kaybı olur en kısa zamanda servise göndermeni tavsiye ederim

Oyla:

Ferhatsay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Xiaomi MI6
Konular
0
Verilerinizi yedekleyerek ayarlardan fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Ya da ses açma + güç tuşuna aynı anda basarak mi ekranı görünce çekerek recovery menüden format data yapabilirsiniz.
Ya da güncelleme kısmından paket yükleme menüsünden en son 8.7.5 beta sürümünün zip dosyasını yükleyerek beta sürümünü deneyebilirsin.
Bu işlemlerin hepsinde verilerin hepsi temizlenir onun için yedek almakta fayda var.

Öncelikle merhaba benim MI6 var konuşurken kulagimi dayandığını hoparlör den tik tak diye ses geliyor aynı saat gibi bunu nasıl hallederim

Oyla:
Üst Alt