Çözüldü Mi6 seramik arka kapak kırık

Esesli26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertac
Cihazım
Mi6
Konular
2
Merhaba mi6 seramik telefonumun ahizesinden çok az ses gelmeye başladı garantisi devam etmektedir ama arka kapağında çatlak var ahizeyi tamir etmeden önce kapağı mı değiştiriyorsunuz
1.)kapağı değiştirmeden ahize tamiri yapılıyor mu
2.)kapağı garanti karşılamıyor galiba fiyatı nedir
3.)ahize değişimi garantiden mi yapılıyor

Ekli dosyalar

• IMG_20190219_220616.jpg
    IMG_20190219_220616.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 15

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba mi6 seramik telefonumun ahizesinden çok az ses gelmeye başladı garantisi devam etmektedir ama arka kapağında çatlak var ahizeyi tamir etmeden önce kapağı mı değiştiriyorsunuz
1.)kapağı değiştirmeden ahize tamiri yapılıyor mu
2.)kapağı garanti karşılamıyor galiba fiyatı nedir
3.)ahize değişimi garantiden mi yapılıyor

Merhabalar,

Öncelikle cihazın içinin açılıp tamir edilebilmesi adına arka kapak kırık olması sebebi ile kapak değişimi yapılmaktadır. Cihazın içi açıldığında kullanıcı hatası sıvı vb. gibi bir durum yok ise ahize garanti kapsamında değiştirilmektedir. Mi 6 kapak değişimi Seramik kapak 350 TL, Plastik kapak 200 TL'dir. Cihazınızı servisimize göndermeniz halinde gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. İletişim bilgilerinizi ve imei numaranızı bize özel mesaj yolu ile bildirmeniz halinde tarafınız ile irtibata geçilecektir.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Onur1912

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6 Seramik
Konular
1
dertsiz başına dertmi arıyorsun kardeşim
bulunduğun şehirde ortalama bir telefon tamircisine neyse parası 50-100 lira ver yarım saat içinde yapıp sapasağlam etsinler telefonunu. bunlara göndereceksin yaşayacağın bir kaç senaryo
ya telefonunu benim gibi 1ay ı geçkin bir süre alamıycaksın
ya alıcaksın ama bozuk diye gönderdiğin yerini tamir etmeden gönderecekler
ya bi tasrafını düzeltip diğer tarafını bozacaklar..

delta dan en fazla parça temini yap git başka yerde yaptırt servisteki arkadaşların el becerileri gerçekten çok kısıtlı 3 seferde bir telefon ekranını düzgün takıp geri gönderemediler bana ....

Esesli26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertac
Cihazım
Mi6
Konular
2
dertsiz başına dertmi arıyorsun kardeşim
bulunduğun şehirde ortalama bir telefon tamircisine neyse parası 50-100 lira ver yarım saat içinde yapıp sapasağlam etsinler telefonunu. bunlara göndereceksin yaşayacağın bir kaç senaryo
ya telefonunu benim gibi 1ay ı geçkin bir süre alamıycaksın
ya alıcaksın ama bozuk diye gönderdiğin yerini tamir etmeden gönderecekler
ya bi tasrafını düzeltip diğer tarafını bozacaklar..

delta dan en fazla parça temini yap git başka yerde yaptırt servisteki arkadaşların el becerileri gerçekten çok kısıtlı 3 seferde bir telefon ekranını düzgün takıp geri gönderemediler bana ....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende aynısını düşünüyorum ahize içinde sıvı teması var derler onuda ücrete dahil ederler hiç atraksiyona gerek yok

Üst Alt