Yardım Mi6 şebeke çekim sorunu

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Arkadaşlar merhaba mi6 kullanıcısıyim telefonu alalı 1.5 yıl oluyor fakat son zamanlarda aşırı derecede şebeke çekim sorunu yaşıyorum daha önceden bu sorunla karşılaşıp telefonu garanti servisine gönderen varmı yardımcı olursanız sevinirim

fenerliyim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ANDROİD
Cihazım
SAMSUNG
Konular
1
Arkadaşlar merhaba mi6 kullanıcısıyim telefonu alalı 1.5 yıl oluyor fakat son zamanlarda aşırı derecede şebeke çekim sorunu yaşıyorum daha önceden bu sorunla karşılaşıp telefonu garanti servisine gönderen varmı yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba
Ben telefonumu (Mİ6 64 gb) 10.01.2018 yılında Mi türkiye sayfasından (cepport) firmasından almıştım.Telefonu yaklaşık 10 ay boyunca çok problem yaşamadan kullandım.Ondan sonra Telefonum Sim kartları görmemeye başladı bu esnada telefonumda servis yok olarak yazmaya başladı ve bu esnada telefondan Arama veya çağrı gelmiyordu.İlk başlarda telefonu açıp kapatarak çözüm buldum ondan sonra artık 1 gün hatta 2 gün boyunca telefona sinyalin gelmemeye başladı.Telefonumu Delta Servis firmasına yolladım tam 1 hafta boyunca seviste bekledi ondan sonra Delta servis firmasından beni aradılar,Telefonun garantisinin kendilerine ait olmadığını söylediler telefonu bana geri yolladılar.Sonra üç gün boyunca cepport firması ile ugraştım ve servise garantiye aitbilgilerin gitmediğini söylediler sonra sıkıntıyı bir şekilde kendileri servis ile görüşerek garantinin olduğunu kabul ettiler.Arkasından 2.sefer Delta servise cihazımı yolladım cihazım yaklaşık 21 gün boyunca serviste kaldı ve cihazın onarıldıgına dair bir servis formu ile birlikte Telefonumu yolladılar.Yaklaşık bir hafta kullandıktan sonra cihazda sim kartları görmemeye başladı bugune kadar yolladım.En son güncellemeden sonra (Pİe) olan bu sefer telefonda wifi açılmamaya ve servis yok demeye başadı.Şİmdide cihazım açılmıyor.Şimdi 3 sefer servise yolluyacağım
Kısacası arkadaşım Mi marka telefonlardan uzak durmanı tavsiye ederim.Bu Mi marka telefonlarda sürekli olan problem.İnternette youtube da yazarsan bir sürü video görürsün.

Oyla:
Üst Alt