Yardım Mi6 şebeke çekim sorunu

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Arkadaşlar merhaba mi6 kullanıcısıyim telefonu alalı 1.5 yıl oluyor fakat son zamanlarda aşırı derecede şebeke çekim sorunu yaşıyorum daha önceden bu sorunla karşılaşıp telefonu garanti servisine gönderen varmı yardımcı olursanız sevinirim

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
benim telefonda garanti yok olsaydı da yollarken iki kere düşünürdüm, flash yaptınız mı?

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
2-3 ay önce bende yaşıyordum telefonun 2.ci sahibiyim servise gönderdim telefonun açıldığını söyleyip geri gönderdiler garanti dışı bıraktılar :D Açıkçası sadece güldüm en son çare götürdüm yakınıma gösterdim açtı telefonu telefonun wifi ve şebeke anteni tek anten lehimi atmış lehimledi güzelce sorun çözüldü

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
Türk Telekom hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2-3 ay önce bende yaşıyordum telefonun 2.ci sahibiyim servise gönderdim telefonun açıldığını söyleyip geri gönderdiler garanti dışı bıraktılar :D Açıkçası sadece güldüm en son çare götürdüm yakınıma gösterdim açtı telefonu telefonun wifi ve şebeke anteni tek anten lehimi atmış lehimledi güzelce sorun çözüldü
Durduk yere lehim atiyormuymus ya kesin bendede ayni sorun var kısa zamanda göndereyim servise

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
Türk Telekom hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Durduk yere lehim atiyormuymus ya kesin bendede ayni sorun var kısa zamanda göndereyim servise
durduk yere derken anlayamadım yani anten tamamen çıkmış serbest bir şekilde duruyordu lehim attı düzeldi :)

Oyla:

baykus54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
mi 6
Konular
5
hocam bende deltaya gönderdim batarya için telefon çekmemeye başladı açık alanda değilde apartmanın zemin katında felan tek çizgi çeken yerlerde hiç çekmemeye başladı . sizdede böyle bir durum muydu ?

Oyla:

Furkanbal

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
Mi6
Konular
37
hocam bende deltaya gönderdim batarya için telefon çekmemeye başladı açık alanda değilde apartmanın zemin katında felan tek çizgi çeken yerlerde hiç çekmemeye başladı . sizdede böyle bir durum muydu ?
Aynen hocam yani önceden full çeken yerde şimdi 1 tık bazen hat yok o derece çekmiyor ne yapacağımı bilmiyorum yakın zamanda deltaya göndermeyi düşünüyorum

Oyla:

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Aynen hocam yani önceden full çeken yerde şimdi 1 tık bazen hat yok o derece çekmiyor ne yapacağımı bilmiyorum yakın zamanda deltaya göndermeyi düşünüyorum
Gönderdiğiniz mi garantiye

Oyla:
Üst Alt