Yardım Mi6 şarjım hızlı gidiyor

mlt440234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa vard
Cihazım
xiamio mi 6
Konular
5
64/4 cihazım var. Ayni cihaz bi arkadaşta daha var ve benim telefonu onunkiyle kiyasladiğimda sarjim yaklaşık 2 kat daha fazla gidiyor .ekran süresi olçtüm yaklaşik 6 buçuk zorlarsa 7 saat gibi bi değer çıkıyor ama arkadaş 9 saat alıyor. Sizce bu durum normalmi, şarjada çok takıyorum bi takıntılık haline gelmiş. Ayrıca şarj ederken normalden biraz daha hızlı şarj oluyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Kullandigin rom ve surumu nedir

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Hocam yapacagin en dogru sey sarjinin iyi gittigini hatirladigin bir roma gec.eger degisen bisey olmazsa bataryayi degistirmelisin ama bana sorarsan batarya 6 saat veriyorsa degisme biraz daha bitsin sonucta hepsi para :)

Oyla:

mlt440234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa vard
Cihazım
xiamio mi 6
Konular
5
Hocam yapacagin en dogru sey sarjinin iyi gittigini hatirladigin bir roma gec.eger degisen bisey olmazsa bataryayi degistirmelisin ama bana sorarsan batarya 6 saat veriyorsa degisme biraz daha bitsin sonucta hepsi para :)
Ben telefonu 2. el olarak 2 ay önce aldım yani bazen yüzdeler sayilacak kadar yavaş gidiyor ve hayran kalıyorum çok yavaş gidiyor diye. Ama çoğunlukla böyle olmuyor ve hiç sayilari bile goremiyorum yani bazen cok yavaş bazendd çok hızlı gidiyor ama genellikle hızlı gidiyor biraz karışık oldu ama :)

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Ben telefonu 2. el olarak 2 ay önce aldım yani bazen yüzdeler sayilacak kadar yavaş gidiyor ve hayran kalıyorum çok yavaş gidiyor diye. Ama çoğunlukla böyle olmuyor ve hiç sayilari bile goremiyorum yani bazen cok yavaş bazendd çok hızlı gidiyor ama genellikle hızlı gidiyor biraz karışık oldu ama :)

mesela youtubeda video izlerken çok az gidiyorsa sorun yok :) zorluyosan oyun vs. gider normal

Oyla:

mlt440234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Musa vard
Cihazım
xiamio mi 6
Konular
5
Təşekkürler