mi6 şarj bitmeden şarja takmak?

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
merhaba arkadaşlar. mi6 şarj çok uzun süre gittigğinin farkındayım. ancak sarj cihazı sadece mi6 özel oldugu için ya sürekli yanında tasıyacaksın yada bitince kapatacaksın. asıl merak ettiğim sürekli dışarlarda olduğum için şarj %30 normal şartlarda günü kurtarır ama biterse ve şarj bulamayacagım için. % 30 da şarja takmanın zararı olurmu?

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Yeni nesil bataryalarda sıkıntı yoktur. Kaliteli bir Tip C kablo alın taşıması pratik olur her yerde şarj ve usb soket var zaten.

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
Yeni nesil bataryalarda sıkıntı yoktur. Kaliteli bir Tip C kablo alın taşıması pratik olur her yerde şarj ve usb soket var zaten.
20 gün önce 2 buçuk gün giden şarj global sürümden sonra 1 gün gidiyor yanlış birşeyler mi yapıyorum acaba. Sabah 7 de çıkardım sarıdan gece 12 de yüzde 11 kaldı oyun falan da oynamam normal kullanım yani. Şarj cihazı herşey orijinal.???

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
20 gün önce 2 buçuk gün giden şarj global sürümden sonra 1 gün gidiyor yanlış birşeyler mi yapıyorum acaba. Sabah 7 de çıkardım sarıdan gece 12 de yüzde 11 kaldı oyun falan da oynamam normal kullanım yani. Şarj cihazı herşey orijinal.???
Bu durum genelde yazılımdan kaynaklanıyor...Ben de bu hafta başı Globale geçtim ve Şarjım çok hızlı tükenmeye başlamıştı ki, Rom kendine gelmeye başlayınca, genelde bir kaç sürer, düzeldi...şu an çok memnunum....Globale geçerken, umarım temiz kurulum yapmışsınızdır?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
Bu durum genelde yazılımdan kaynaklanıyor...Ben de bu hafta başı Globale geçtim ve Şarjım çok hızlı tükenmeye başlamıştı ki, Rom kendine gelmeye başlayınca, genelde bir kaç sürer, düzeldi...şu an çok memnunum....Globale geçerken, umarım temiz kurulum yapmışsınızdır?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Kurulumda sıkıntı olduğunu dusunmuyorum. Global e geçince hemen olmadı 1 hafta sonra başladı. 3 gün oldu gergin şarja takıyorum. Anlayamadım bir türlü. İnanın bataryadan korkmaya basladim.

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
Kurulumda sıkıntı olduğunu dusunmuyorum. Global e geçince hemen olmadı 1 hafta sonra başladı. 3 gün oldu gergin şarja takıyorum. Anlayamadım bir türlü. İnanın bataryadan korkmaya basladim.
Gergin değil hergun olacaktı pardon

sedinho

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sedat
Cihazım
note 3
Konular
1
pil kullanımını kontrol ettiniz mi ? Şöyle ki benim de ilk aldığım günle şu anki pil performansı aynı değil sebebinin daha fazla uygulama yüklenmesi ve arka planda daha fazla uygulama çalışması olduğunu düşünüyorum. bu çıkarımı da şöyle yaptım ilk aldığımda da şu anda da ekranın açık kalma süresi 6:30 saat süreleri yani herhangi bir değişim yok.

mekatata

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM5 Plus
Konular
5
ilk açışta 8 saat sarja gerek var mı