Yardım Mi6 rom düşürme

Cezasoft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akin
Cihazım
Lg G3
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.3.1
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba değerli dostlar. Telefonumu 10.3.1 versiyonuna yukseltmistim. Fakat bu versiyon hosuma gitmedi ve 9.3.7 yi yuklemeye karar verdim. Fakat twrp ile 9.3.7 nin kurulumu bitince telefonu yeniden baslattigimda tekrar otomatikmen twrp ekrani geliyor. Hicbir sekilde kurdugum surum acilmiyor. Tekrar hafizayi sifirlayip 10.3.1 yuklemesini yapinca aciliyor ama. Bunun sebebi sizce nedir?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Büyük ihtimalle indirdiğiniz rom dosyası hasarlıdır. Dosyayı PC üzerinden indirip telefonun hafızasına atın ve öyle yükleyin

Oyla:

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
hocam XiaomiTool v2 programı ile kolayca yapabilirsiniz istediğiniz sürümün zip dosyasını pc nize indiriniz ve XiaomiTool v2 programı ile rom yükleme rehberini kullanarak yapabilirsiniz.

Oyla:

Cezasoft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akin
Cihazım
Lg G3
Konular
4
Büyük ihtimalle indirdiğiniz rom dosyası hasarlıdır. Dosyayı PC üzerinden indirip telefonun hafızasına atın ve öyle yükleyin
Reis 1 hafta once rom indirmistim, yukledim olmadi. Bu gun yine indirdim ve yine ayni seyle karsilastim. Son indirdigimi sikinti olmasin diye şebeke internetinden indirdim hatta
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam XiaomiTool v2 programı ile kolayca yapabilirsiniz istediğiniz sürümün zip dosyasını pc nize indiriniz ve XiaomiTool v2 programı ile rom yükleme rehberini kullanarak yapabilirsiniz.
Eve gectigim gibi deniyecegik hocam.

Oyla:

Cezasoft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akin
Cihazım
Lg G3
Konular
4
hocam programı yükleyip yükleme yaptım fakat twrp ile yükleme gibi aynı şekilde telefon açıldığı gibi otomatik olarak twrp ekranını açıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dostlar çözdüm olayı. içindeki herşeyi biçimlenidirip sistemi kurdum tekrar twrp açılınca da veriyi biçimlendir diince telefon açıldı. emeği geçen herkeze sonsuz teşekkür ve saygılar.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt