Yardım Mi6 parmak izi okuyucu

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Merhabalar benim mit telefonum var ve aldıktan 5 gün sonra telefonun parmak izi okuyucusu ve home tuşu işlem görmüyor ne yaptıysam birturlu olmadı gitti romlari yükledim hepsini tek tek ama olmadı sifirladim herdefasinda gene olmadı bu Hardware test yaptığımda orda parmak izi ile ilgili hiçbir şey görünmüyor anlamadım gitti çözebilen arkadaşlar varsa yardım edebilirse sevinirim teşekkürler...

kajmer_1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
operatör
Konular
1
Merhabalar benim mit telefonum var ve aldıktan 5 gün sonra telefonun parmak izi okuyucusu ve home tuşu işlem görmüyor ne yaptıysam birturlu olmadı gitti romlari yükledim hepsini tek tek ama olmadı sifirladim herdefasinda gene olmadı bu Hardware test yaptığımda orda parmak izi ile ilgili hiçbir şey görünmüyor anlamadım gitti çözebilen arkadaşlar varsa yardım edebilirse sevinirim teşekkürler...
şuan mi5s lerde bazı modellerdede var yazılımdan kaynaklanan sıkıntılar

Oyla:

kajmer_1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
operatör
Konular
1
Peki ne zaman düzelirki 1 ay oldu nerdeyse daha yok olmuyor kurulum yaparken felanda gelmiyor .s
Benimde 1 ay oldu sol global betada arada okuyor düzelir inşallah bekliyoruz olmadı temiz kurulum yapın belki duzelir

Oyla:
Üst Alt