Soru Mi6 Panel Markası

pwpwar509

Üstad-ı Azam
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Samsung
Konular
1
Yakın zamanda Mi6 almayı düşünüyorum. Cepporttan bu telefonu alanlar ekranın hangi panel olduğuna bakabilir mi?

Bakmak için;
Ayarlar - Telefon Hakkında - Çekirdek Sürümüne, Donanım Testlerine girene kadar tıklayın. Donanım Testleri menüsünden 2. seçenek olan Check Version Info yazan yere tıklayın. Orada lcm version yazan yerde panel adı yazar.

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Cepporta msj attım hocam.Bilgi veremiyoruz dediler ,sonrasında eğer lg ise ürünü almak istemiyorum dedim cevab olarak jdi olduğunu söylediler. Ürünlerin tümü böylemidir bilemem.Saygılar

Oyla:

pwpwar509

Üstad-ı Azam
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Samsung
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
LG V20 ile birlikte bu sorunun olmayacağını belirtmiş ancak yine yaşayan insanlar var. Bir türlü çözemediler sorunu. Bu yüzden artık lgd olmasından çekiniyorum. Mi5 cihazlarda da bir anda herkeste patlak vermişti. Mi6 da daha yeni bir ürün, ekran lgd ise sorun olma ihtimali var.

İnşallah dediğiniz gibidir. Yorum için teşekkür ederim. Mi6 kullanıcılarından da yorum bekliyorum.

Oyla:

yusufalig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Benim elime bugün ulaştı lgd panel. Ancak iade etmeyeceğim şuana kadar böyle bir sorun duymadım.

Oyla:

Alibilal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Bilal ba
Cihazım
Mi6
Konular
6
Hocam ben abartıyor sanıyordum ama oyun oynayan biriyseniz 3 4 ay sonra lg panel sıkıntı yaratıyor aman dikkat

Oyla:
Üst Alt