Yardım Mi6 miui pro 9.4.25 google camera

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Mi6 cihazıma miui pro 9.4.25 android 9 pie ile stabil çalışan google camera yokmu? Çok fazla deneme yaptım ilk etapta çalışıyor 2 yada 3 fotoğraf çekiminden sonra çalışmıyor.
Bu sorunu dalgalar nick li arkadaş ile çözdük. Kendisindeki google kamera sürümü ile çalıştırdım.
Linki :

Build prop editör ile en sona şu kodları ekleyin.
persist.vendor.camera.HAL3.enabled=1
Telefonu yeniden başlatın..
Birde nfc izni istiyor hayır derseniz uygulama hata veriyor. Ben kameraya tüm izinleri verdim çalıştı.

Son düzenleme:

dalgalar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Bundada aynı yaptı iki üç fotoğraftan sonra çekmiyor tepkimesiz kalıyor. Gece modu ekran karanlık kalıyor hiç bir şey gözükmüyor. Acaba sizde hal3 aktif ettiniz mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi çalışıyor. İnşaallah ileride yapmaz çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Konuyu hemen düzenliyorum yeniden.. Sizinde katkılarınız var. Teşekkürler..
Rica ederim

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

dalgalar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Bundada aynı yaptı iki üç fotoğraftan sonra çekmiyor tepkimesiz kalıyor. Gece modu ekran karanlık kalıyor hiç bir şey gözükmüyor. Acaba sizde hal3 aktif ettiniz mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi çalışıyor. İnşaallah ileride yapmaz çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Konuyu hemen düzenliyorum yeniden.. Sizinde katkılarınız var. Teşekkürler..
Persist camera hal3 1
Persist vendor camera hal3 2 persist vendor stat test 5 bu sekilde benimki

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt