Rehber MI6 MIUI + F2FS Kernel Kurulum

Kullanıyor musunuz ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bekir (A2)

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
30
cevabı sorduğunuz sorunun içerisinde mevcut hocam :)
migrate kullanabilirsiniz verilerinizi romlar arası taşımak için
Hocam migrate nasıl kullanılır nedir ilk kez duydum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

mkepenek1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
13
Çok basittir hocam yükleyin anlarsınız :)
Migrate ile alınan yedeği geri yüklemek için kullanılır. Ancak ben twrp ile yedek almıştım. Ve veriler twrp ile aldığım yedekte. Doğal olarak migrate twrp den aldığım yedeği görmüyor. Yeni kurulum yaptığım için migrate yeni yedeği alıyor. Ayrıca twrp f2fs li dahili depolamayı görmüyor

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Migrate ile alınan yedeği geri yüklemek için kullanılır. Ancak ben twrp ile yedek almıştım. Ve veriler twrp ile aldığım yedekte. Doğal olarak migrate twrp den aldığım yedeği görmüyor. Yeni kurulum yaptığım için migrate yeni yedeği alıyor. Ayrıca twrp f2fs li dahili depolamayı görmüyor
Hocam çok zor değil yahu . Migrate zaten twrp yedeğini nereden görsün öyle bir şey demedim , yapacağınız şey ext4e geri dönüp twrp yedeğini geri kurup her şeyi başa sarın yedeğinizi migrate ile alın f2fs hatası almazsınız . Ayrıca official twrp ile f2fs dosya sistemine geçemezsiniz destekleme sıkıntısı var umarım paylaştığım twrp sürümünü kurmuşsunuzdur.

mkepenek1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi6
Konular
13
Hocam çok zor değil yahu . Migrate zaten twrp yedeğini nereden görsün öyle bir şey demedim , yapacağınız şey ext4e geri dönüp twrp yedeğini geri kurup her şeyi başa sarın yedeğinizi migrate ile alın f2fs hatası almazsınız . Ayrıca official twrp ile f2fs dosya sistemine geçemezsiniz destekleme sıkıntısı var umarım paylaştığım twrp sürümünü kurmuşsunuzdur.
Eyvallah teşekkürler

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Drive dosyaları içinde 'miui-2' adlı bir zip daha var ondan bahsetmemişsiniz. Onu da flaslayacak mıyız?

Üst Alt