Yardım Mi6 Mikrofon Boğuk Ses

Efkan54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
GLOBAL 10.0.1.0
Telefon Modeli
XİAOMİ Mİ6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar iyi günler. Telefonu alalı 7-8 ay oldu hiçbir problem yoktu bugüne kadar çokta memnundum her konuda ama bugün bi arkadaşımı telefonla aradığımda sesini duyamıyorum çok boğuk geliyor dedi, hat falan çekmiyordur diye düşündüm ilk ama sonra denedim çok kez bi sorun var gerçekten. Ne dediğim anlaşılıyor ama ses biraz boğuk ve uzaktan geliyor, bazense kelimeler anlaşılmıyor. Bundan önce bi telefon görüşmesi kaydetmiştim onda sesim o kadar net ki bununla arasında dağlar kadar fark var. Yeni bir güncelleme falan yapmadım, hiçbir ayar değiştirmedim durup dururken oldu resmen. Böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda yardımcı olabilecek bilgi verebilecek biri?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar iyi günler. Telefonu alalı 7-8 ay oldu hiçbir problem yoktu bugüne kadar çokta memnundum her konuda ama bugün bi arkadaşımı telefonla aradığımda sesini duyamıyorum çok boğuk geliyor dedi, hat falan çekmiyordur diye düşündüm ilk ama sonra denedim çok kez bi sorun var gerçekten. Ne dediğim anlaşılıyor ama ses biraz boğuk ve uzaktan geliyor, bazense kelimeler anlaşılmıyor. Bundan önce bi telefon görüşmesi kaydetmiştim onda sesim o kadar net ki bununla arasında dağlar kadar fark var. Yeni bir güncelleme falan yapmadım, hiçbir ayar değiştirmedim durup dururken oldu resmen. Böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda yardımcı olabilecek bilgi verebilecek biri?
Recovery ye girip önbellek temizliği yapmayı deneyin

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

Efkan54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Recovery ye girip önbellek temizliği yapmayı deneyin

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaptım biraz düzeldi gibi oldu ama eski performansı yoktu, bundan önceki telefonum da mikrofon sorunu yüzünden kafayı yemiştim çok tırstım yine açıkcası ama şuan bi kere daha temizledim arkadaşı aradım sesim güzeldi kayıt ettim dinledim. Benim bu hattım suya düşmüştü çok önce ama bayadır da kullanıyorum onunla bi alakası var mıdır acaba

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Yaptım biraz düzeldi gibi oldu ama eski performansı yoktu, bundan önceki telefonum da mikrofon sorunu yüzünden kafayı yemiştim çok tırstım yine açıkcası ama şuan bi kere daha temizledim arkadaşı aradım sesim güzeldi kayıt ettim dinledim. Benim bu hattım suya düşmüştü çok önce ama bayadır da kullanıyorum onunla bi alakası var mıdır acaba
Pek sanmam..ama arasıra önbelleği temizlemeyi ihmal etmeyin

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mikrofon yerine toz kaçmıştır büyük ihtimal.temizlemek lazım.aynı sorunu başka bi cihazda yaşamıştım temizledim ve hemen düzeldi

Oyla:

Efkan54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Pek sanmam..ama arasıra önbelleği temizlemeyi ihmal etmeyin

Onu yapıyorum, haftada yada 2 haftada 1 kere de yeniden başlatıyorum. Teşekkür ederim.

Onu yapıyorum, haftada yada 2 haftada 1 kere de yeniden başlatıyorum. Teşekkür ederim.
Ama hoparlöre alıp konuşunca çok düzgündü.

Oyla:

Efkan54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Aha garanti dışı kaldı telefon :P
Tüh be yazık oldu açıkcası konuyu açarken bu kadar kısa sürede cevap geliceğini düşünmemiştim, ortam güzel ben takip ederim buraları artık

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tüh be yazık oldu açıkcası konuyu açarken bu kadar kısa sürede cevap geliceğini düşünmemiştim, ortam güzel ben takip ederim buraları artık

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bağımlılık yapar ama burada takılmak, emin misiniz

Oyla:
Üst Alt