Çözüldü Mi6 konuşma esnasında karşıdan gelen ses çok az (ÇÖZÜLDÜ)

Asilombard

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Asilombard
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Bu sorun bende var ve hala düzelmedi 9.5.8.0 la birlikte geldi bu sorun

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
bende de mi6 seramik model var miui 10 beta var ahizede böyle bir sorun yok :)

Kardelen064064

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hüseyin
Cihazım
Kardelen
Konular
0
Bendede aynı dert basladi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim cihazim daha bir aylık işim gereği temiz ortamda kullandım hep toz nem sıvı gibi şeyler hiç gormedi ama bugün durduk yere kulaklık sesi birden kisildi gitti .ne yapmamiz lazım simdi

Gezman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Meehaba arkadaslar bendede ayni sorun vardi artik kulağıma tlf bastirmaktan ağrıyordu. Tlf la konusmak eziyetti hic bir temizlik fayda etmedi takiii dolby ve viper4 kurana kadar simdi sesi kisiyorum. Tlfonum mi 6

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
İkisini birden mi kurdunuz. Kurulum dosyalari var mi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umutkeser

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Valla arkadaşlar aylardır araştırdım ve ben sorunu çözdüm inanmadım ama cozdum, nasılmış dediğinizi duyar gibiyim
Evet sabah sesin artık çok az geldiğini romla falan alakalı olmadığını yukleyince anladim,
Bende çok ince sert birşeyler bulmaya karar verdim elektrik kablosunun içinden çok ince saç gibi kablolar vardı onunla biraz üstünde geçirdim delikler çok küçük gerçekten ince bir kumaş gibi metal bir doku var.
Ama fark ettim seste Azda olsa düzelme oldu,
Akşam eve geldim en ince uçlu bir iğne buldum çok bastirmadan üzerinde basıp kaldırdım 10 dk uğraştım bazı yerlerine biraz sert kaçtı ama inanın belli bile olmuyor sonuç muhteşem ses geri geldi imkanım olsa içine su toz kacmiyacagini bilsem orayı komple açarım ama yemedi buda yeterli ara ara eğer tıkanırsa artık aynı işlemi tekrarlamak gericek.
Bu yazılımsal yada donanımsal sanıp telefonunuzdan sogumayin uğraşın,
Başarıcaksiniz .. saygılar. Umarım yardımcı olurum .

kueens

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
mi5
Konular
9
Meehaba arkadaslar bendede ayni sorun vardi artik kulağıma tlf bastirmaktan ağrıyordu. Tlf la konusmak eziyetti hic bir temizlik fayda etmedi takiii dolby ve viper4 kurana kadar simdi sesi kisiyorum. Tlfonum mi 6
playstore linklerini paylaşabilir misin dosum hangi uygulamalar olduğunu anlayamadım

Umutkeser

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Linke felan gerek yok yazdıklarımı okudun mu bende aylardır uğraştım hatta yedek parça bile aldım sorun çözümü belli okursan üstteki

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Valla arkadaşlar aylardır araştırdım ve ben sorunu çözdüm inanmadım ama cozdum, nasılmış dediğinizi duyar gibiyim
Evet sabah sesin artık çok az geldiğini romla falan alakalı olmadığını yukleyince anladim,
Bende çok ince sert birşeyler bulmaya karar verdim elektrik kablosunun içinden çok ince saç gibi kablolar vardı onunla biraz üstünde geçirdim delikler çok küçük gerçekten ince bir kumaş gibi metal bir doku var.
Ama fark ettim seste Azda olsa düzelme oldu,
Akşam eve geldim en ince uçlu bir iğne buldum çok bastirmadan üzerinde basıp kaldırdım 10 dk uğraştım bazı yerlerine biraz sert kaçtı ama inanın belli bile olmuyor sonuç muhteşem ses geri geldi imkanım olsa içine su toz kacmiyacagini bilsem orayı komple açarım ama yemedi buda yeterli ara ara eğer tıkanırsa artık aynı işlemi tekrarlamak gericek.
Bu yazılımsal yada donanımsal sanıp telefonunuzdan sogumayin uğraşın,
Başarıcaksiniz .. saygılar. Umarım yardımcı olurum .

Hocam size çok ama çok teşekkür ederim, gerçekten de bunun romla falan bir alakası yok, benim mesela cildim yağlı, dışarda da malum terliyoruz...geçenlerde fırça ile üstünden hafif temizledim, biraz düzeldi...şimdi gözleri iyi gören birini bulup, sizin yönteminizi yaptıracağım

Umutkeser

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Hocam size çok ama çok teşekkür ederim, gerçekten de bunun romla falan bir alakası yok, benim mesela cildim yağlı, dışarda da malum terliyoruz...geçenlerde fırça ile üstünden hafif temizledim, biraz düzeldi...şimdi gözleri iyi gören birini bulup, sizin yönteminizi yaptıracağım
Çok sevindim kardeşim yardımcı olabilmişimdir umarım beğenirsiniz umarım

Üst Alt